remzi şimşek fabrika

remzi şimşek fabrika izmir

Remzi Şimşek, İzmir’de Bağyurdu OSB’de fabrika kuruyor. Türkiye’deki faaliyetlerini Remo Ağır Makine Sanayi Ticaret Ltd. Şti. ile sürdürecek olan Şimşek, Almanya’daki üretiminin bir kısmını buraya kaydıracak.

Remzi Şimşek, İzmir’de

Remzi Şimşek, İzmir’de fabrika kuruyor!

Remzi Şimşek, İzmir’de Bağyurdu OSB’de fabrika kuruyor. Türkiye’deki faaliyetlerini Remo Ağır Makine Sanayi Ticaret Ltd. Şti. ile sürdürecek olan Şimşek, Almanya’daki üretiminin bir kısmını buraya kaydıracak.

Ramazan Şimşek,yurtdışında fabrika

Ramazan Şimşek,yurtdışında fabrika kuracak!

Avrupa'ya maden işçisi olarak giden ve yerin 1300 metre altında kömür arayan Ramazan Şimşek'in, dönünce memleketi Karaman'da kurduğu Şimşek Bisküvi sanayi kuruluşu arasına girmeyi basardı

İzmir de aylık 50

İzmir'de aylık 50 bin TL gelirli satılık fabrika

İzmir Aliağa Organize Sanayi Bölgesinde(ALOSBİ) Bölge girişinde 500 metre mesafede ve anayol üzerinde bulunan fabrika satılığa çıkarıldı

Bücürük 2009 da fabrika

Bücürük 2009'da fabrika kuracak

Krizde mağazalar açan Bücürük, cirosunu yüzde 50 artırdı. Bücürük, 2009 yılında bir de fabrika kuracak.

Uşak ta kiralık daire,

Uşak'ta kiralık daire, lojman ve fabrika binası

Uşak İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı, Belkaya Köyü'nde bulunan Belkaya Kaynak Suyu, iki katlı idare ve lojman ile fabrika binası ve müştemilatını kapalı teklif usulü ile kiraya vermek üzere ihale açtı.

Bakan Şimşek: `KEY

Bakan Şimşek: `KEY ödemeleri bu ay içinde başlayacak'

Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, Konut Edindirme Ödemeleri'nin (KEY) bu ay içinde başlayacağını açıkladı.

Cushman&Wakefield fabrika ve

Cushman&Wakefield fabrika ve arsa satacak

Cushman&Wakefield, Sefaköy'de bulunan fabrika ve arsayı kapalı zarf usulü ile satışa çıkaracak.

Ender Çikolata nın fabrika

Ender Çikolata'nın fabrika binası satılıyor

İflas sürecinin içindeki Ender Çikolata'nın Şirinevler'deki fabrika binası satılıyor. Binayı Ender'den devralan Aytaş Gıda, 12 bin m2 büyüklükteki fabrika binasını 15 milyon euro'ya satılığa çıkardı.


remzi şimşek fabrika izmir

remzi şimşek fabrika


GSW ve GTE şirketleri ile Almanya’da Leopar tanklarının ana gövdesi başta olmak üzere, ağırlığı savunma sanayisine yönelik zırh ve ağır makine parçaları üreten işadamı Remzi Şimşek, İzmir’de Bağyurdu OSB’de fabrika kuruyor. Türkiye’deki faaliyetlerini Remo Ağır Makine Sanayi Ticaret Ltd. Şti. ile sürdürecek olan Şimşek, Almanya’daki üretiminin bir kısmını buraya kaydıracak.


GSW, ağır sanayi makineleri için parça ve savunma sanayine yönelik yan sanayi ürünleri üretiyor. Almanya’nın efsane tankı Leopar’ın zırh kısmını da oluşturan ana gövdesinin tamamını GSW yapıyor. Şimşek’in diğer şirketi GTE ise malzeme tedariği, kaynak ve ışıl işlemlerini yapıyor ve parçayı kütle halinde işlenmeye hazır hale getiriyor.


GSW, Almanya’nın pres devi Diffenbacher firmasının ürettiği ağır tonajlı pres makinelerinin, ağır yük taşıyıcı makinelerin ve mayın tarama araçlarının ana gövdelerini üretiyor. Alanında yine...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss