sahıbinden arazi

sahıbinden arazi bulma

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte öğrencilerin ev bulması da, ev arkadaşı bulması da kolaylaştı

 Yer kaygısı

Yer kaygısı mimarlarda yaratıcılığı artırdı!

ABD'den Çin'e kadar dünyanın değişik yerlerinden arazi bulma sıkıntısı çeken yatırımcılar mimarlarla kafa kafaya verip ilginç projeler geliştirdi

Çinli Chery, otomobil

Çinli Chery, otomobil fabrikası için Sakarya`da arazi baktı

Çin otomobil markası Chery, Sakarya'ya fabrika kurmak istiyor. Türkiye'de kurmayı planladıkları otomobil fabrikası için Sakarya'da yer bakan şirket yöneticileri, 2 bin dönüm arazi istiyor.

Teknopark, Kilis`te arazi

Teknopark, Kilis`te arazi fiyatlarını 5`e katladı

KİLİS'te, Teknopark Projesi için çalışmalar sürerken, kentte son 2 ayda on binlerce dönümü kapsayan 2 bin parça arazi el değiştirdi.

Magna yatırım için

Magna yatırım için arazi alacak

KANADALI otomobil parçası üreticisi Magna International, Türkiye'de faaliyete geçmek için arazi satın almak istediğini açıkladı.

Sahibinden.com ilanlı video

Sahibinden.com ilanlı video yayınlayacak

Sahibinden.com bir ilke imza attı. İlanları bundan böyle videolu yayınlayacak.

Sahibinden.com ilanlı video

Sahibinden.com ilanlı video yayınlayacak

Sahibinden.com bir ilke imza attı. İlanları bundan böyle videolu yayınlayacak.

Alanya da satılık 19

Alanya'da satılık 19 arsa ve arazi

Alanya'da mülkiyeti Hazine'ye ait ilçenin muhtelif yerlerindeki 19 arsa ve arazi satışa çıkarıldı. İhaleler 2 ve 3 Ağustos'ta yapılacak. Parası olanlar, küçük yatırımcılar bu fırsatlar kaçmaz!!!

Norveçliler e Çeşme de 50

Norveçliler'e Çeşme'de 50 milyon metrekare arazi verildi

Norveçli emeklilerin yaşaması için Maliye Bakanlığı Çeşme'de 50 milyon metrekare arazi tahsis etti. Arazinin imar planları Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yapılıyor.


sahıbinden arazi bulma

sahıbinden arazi
Eskiden üniversitelerde mantar panolara asılan “ev arkadaşı aranıyor” ilanları yerini sahibinden.com'da verilen ilanlara bıraktı. Platformun emlak ana grubunda yer alan “ev arkadaşı” kriteri yardımıyla şu an binlerce öğrenci ev arkadaşını arıyor. Sahibinden'in detaylı arama kriterleri yardımı ile Ankara'dan Bilecik'e, Adana'dan Eskişehir'e kadar Türkiye'nin her yerinden bir tıkla ev arkadaşı bulunabiliyor.
 
Üniversite sınav sonuçlarının açıklanması ile birçok öğrenci hayallerini gerçekleştirmek için kariyer basamaklarındaki ilk adımlarını atmış oldular. Yaşadıkları yerden farklı illerde bulunan üniversiteleri kazanan öğrencileri ise zorlu bir dönem bekliyor. Bu zorlu dönemdeki problemlerin başında kalacak yer sorunu geliyor. Yurt sayısının yetersiz olması ve tek başına bir evde yaşamanın maliyetinin de yüksek olması nedeniyle öğrenciler birlikte kalabilecekleri ev arkadaşı arayışına giriyorlar. Eskiden üniversitelerde mantar panolara asılan “ev arkadaşı aranıyor” ilanları...

bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss