X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

 satılık balıkcı

satılık balıkcı pazar tezgahı

İstanbul Boğazı Karayolu Geçiş Projesinin bağlantı yollarının geçeceği güzergâhta bulunan Kumkapı Balık Pazarının yıkılması gündemde. İBBnin kiracısı olarak burada hizmet veren 36 tezgâh ve restoranda 570 kişi çalışıyor...

Tuzla satılık daire

Tuzla satılık daire fiyatları 2013!

Dünün balıkçı kasabası Tuzla'da bugün rezidanslar yükseliyor. Sayfiye kimliğinden giderek uzaklaşan Tuzla satılık daire fiyatları ise 130 bin TL'den başlıyor. İşte tüm detayları ile Tuzla satılık daire fiyatları...

Gelibolu da 100 TL

Gelibolu'da 100 TL taksitle satılık villa arsaları!

Çanakkale Gelibolu Marmara sahilinde satılık villa arsalarının taksitleri 100 TL'den başlıyor...

<font color=red>Satılık </font>Beyaz

Satılık Beyaz Saray!

Ekonomik kriz ABD'yi fena vurdu. Beyaz Saray'a bile “satılık” levhası asıldı

Hurriyetemlak.com satılık konut

Hurriyetemlak.com satılık konut portföyü şimdi garantimortgage.com`da!

Hurriyetemlak.com ve Mortgage uzmanı Garanti, satılık ev arayanlar için yeni ve farklı bir hizmet başlattı.

ABD de 2 milyon

ABD'de 2 milyon satılık ev var!

AMERİKA'da yaşanan Mortgage krizi gayrimenkul sektörünü vurdu. Ülkede satılık ev sayısı 2 milyon 70 bine çıkarak Detroit'teki ev sayısına eşitlendi.

Donald Trump a kafa

Donald Trump'a kafa tutan inatçı balıkçı

İnatçı İskoçyalı balıkçı Michael Forbes, lüks bir tatil köyü inşa etmek isteyen Amerikalı emlak kralı Donald Trump'a arazisini satmayarak kafa tutuyor.

Dikkat! Maliyeciler satılık

Dikkat! Maliyeciler satılık avında

Adana'da emlak sektöründeki vergi kaçağının önüne geçmeye çalışan vergi dairesi denetmenleri, müşteri gibi davranarak satılık ilanlarındaki konut ve iş yerlerini arayıp, gerçek fiyatları belirliyor.

Sahibinden satılık

Sahibinden satılık adalar!

Yanlış duymadınız. Türkiye'de satış masasında olan 4 ada bulunuyor. Hangi adalar satılık? Fiyatı ne kadar? Ada sahibi olan milyarderler kimler?


satılık balıkcı pazar tezgahı

 satılık balıkcı

 1 kilogram hamsi almaya Kumkapıya gelen yurttaş evine Harem üzerinden dönecek

Kumkapı Balıkçılar Derneği Başkan Yardımcısı Hasan Kurt projeyi yürüten firmanın, mal sahibi olan büyükşehir ile görüşmesi gerektiğini ifade ederek Belediye yetkilileri bizimle görüşmüyor. Bizi ilgilendirmeyen bir proje yüzünden dükkânlarımız yıkılacak. Yıkılmasa bile önümüzden 10 şeritli yol geçecek. 1 kg hamsi almaya Kumkapıya gelen vatandaş evine Harem üzerinden dönecek diye konuştu.

İstanbul Boğazı Karayolu Geçiş Projesinin bağlantı yollarının geçeceği güzergâhta bulunan Kumkapı Balık Pazarının yıkılması gündemde. İBBnin kiracısı olarak burada hizmet veren 36 tezgâh ve restoranda 570 kişi çalışıyor. Kendilerine bir öneri sunulmamasını, mal sahibi olan büyükşehir belediyesinin de konuya duyarsız kalmasını eleştiren esnaf, mağdur edilmeleri halinde yargıya başvuracak.

Ulaştırma Bakanlığının İstanbul Boğazı Karayolu Geçiş Projesi için Yap-İşlet-Devret modeliyle açtığı uluslararası ihaleyi...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss