X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

şeffaf

şeffaf çimento

Binalara cephe kaplama malzemesi üreten Fibrobeton'un patronu Dündar Yetişener, krizli günleri aşmak için 'inovatif' ürünlerin önemine işaret ediyor

Çimento üreticileri yine

Çimento üreticileri yine fırsatı kaçırmadı

Konut sektöründeki arz artışı nedeniyle geçen yıl çimento fiyatlarını yüzde 100 arttıran çimentocular, sektörün en durgun olduğu dönemde bu kez de enerji fiyatlarındaki artışı gerekçe gösterek yaklaşık yüzde 10 oranında zam yaptı.

Sanko Holding den yeni

Sanko Holding'den yeni cimento yatırımı

SANKO Holding Kahramanmaraş'ta yaklaşık 500 milyon dolar yatırımla kurduğu Narlı Çimento fabrikasında deneme üretimlerine başlandı.

Çimento üretimi rekora

Çimento üretimi rekora gidiyor

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği tarafından, yasa gereği iki ay gecikmeli olarak açıklanan çimento üretim ve ihracat rakamları belirlendi.

Dubaililer Tavşanlı ya çimento

Dubaililer Tavşanlı'ya çimento fabrikası kuracak

Dubai merkezli firma tarafından Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde yapılacak çimento fabrikasının inşaatı için son hazırlıkların tamamlandığı bildirildi.

Aşkale Çimento özelleşti,

Aşkale Çimento özelleşti, üretimini 10 kat artırdı

1993 yılında özelleştirme kapsamında yerel girişimcilerce satın alınan Aşkale Çimento, Türkiye'nin en büyük 100 sanayi kuruluşu arasına girmeyi hedefliyor.

Rusya çimento

Rusya çimento istiyor

Rusya'da inşaat sektöründe yaşanan patlama sebebiyle çimento tüketimi arttı.

Limak Çimento Mayıs ta

Limak Çimento Mayıs'ta üretime başlayacak

Fenerbahçe As Başkanı Nihat Özdemir tarafından Bitlis'in Rahva Ovası'na yaptırılan Limak Çimento Fabrikası'nın Mayıs 2008'de üretime başlayacağı belirtildi.

Rusya ya çimento

Rusya'ya çimento ihracatı

Bolu Çimento A.Ş Genel Müdürü Kemal Ümit Özel, Rusya'ya çimento ihraç etmeye başladıklarını söyledi.


şeffaf çimento

şeffaf

Yaklaşık 22 yıldır, ısı yalıtımlı cephe sistemleri, çelik karkaslı cephe kaplamaları, dekoratif bina süsleme elemanları ve güneş kırıcılar üreten Fibrobeton Yapı Elemanları San. İnş. Tic. Ltd. Şti. (Fibrobeton), kendi Ar-Ge'sinde geliştirdiği yöntemlerle ürettiği iki yeni ürünü pazara sürdü. Fibrebeton Başkanı Dündar Yetişener, görüntü, renk ve ışığı geçiren, duvarın arkasını gösteren 'transparan-şeffaf beton' ile 'reflektif-ışık yayan, parlayan beton'u üretmeye başladıklarını ve bu ürünlerle kriz ortamında ciroyu büyüteceklerini söylüyor.

Çocuk yaşta işbaşı

Bu ürünlerin dünyada ilk kez Macaristan ve Avusturya'da üretildiğini hatırlatan Yetişener, "Biz farklı üretim yöntemleri geliştirdik. Üretim yöntemimiz için patent başvurusu da yaptık" diyor. 22 ülkeye ihracat yapan ve geçen yıl 30 milyon dolar ciro yakalayan Fibrobeton'un patronu şöyle başlıyor girişimcilik öyküsünü anlatmaya: "Bursalı, orta halli bir ailenin ikinci çocuğuyum ve...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss