Şehri Mebuskent

Şehri Mebuskent satılık

Şehri Mebuskent 'te fiyatlar 100 bin lira ile 391 bin lira arasında değişiyor, Şehri Mebuskent projesi kapsamında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri bulunuyor...

Şehri Mebuskent  te

Şehri Mebuskent 'te 100 bin liraya 1+1! 24 ay 0 faiz!

Şehri Mebuskent 'te fiyatlar 100 bin lira ile 391 bin lira arasında değişiyor, Şehri Mebuskent projesi kapsamında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri bulunuyor...

Şehri Bahar 2

Şehri Bahar 2 Bağcılar Satılık!

Şehri Bahar 2 Bağcılar satılık daire fiyatları metrekaresi 3 bin liradan başlıyor. Proje İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar'da Beyaz İnşaat ve Poyak İnşaat tarafından hayata geçiriliyor...

 Poyak Şehri

Poyak Şehri Bahar’da dükkanların metrekaresi 12 bin 500 liraya!

Satılık 2 dükkanın kaldığı Şehri Bahar projesi Bağcılar’da hayata geçiyor. Projede satışta olan dükkanların en küçüğü 110 metrekare alana sahip

Hurriyetemlak.com satılık konut

Hurriyetemlak.com satılık konut portföyü şimdi garantimortgage.com`da!

Hurriyetemlak.com ve Mortgage uzmanı Garanti, satılık ev arayanlar için yeni ve farklı bir hizmet başlattı.

ABD de 2 milyon

ABD'de 2 milyon satılık ev var!

AMERİKA'da yaşanan Mortgage krizi gayrimenkul sektörünü vurdu. Ülkede satılık ev sayısı 2 milyon 70 bine çıkarak Detroit'teki ev sayısına eşitlendi.

Dikkat! Maliyeciler satılık

Dikkat! Maliyeciler satılık avında

Adana'da emlak sektöründeki vergi kaçağının önüne geçmeye çalışan vergi dairesi denetmenleri, müşteri gibi davranarak satılık ilanlarındaki konut ve iş yerlerini arayıp, gerçek fiyatları belirliyor.

İstanbul memur şehri

İstanbul memur şehri oldu!

Bu haber Ankaralı okurlarımızı üzecek. Ama gerçek böyle. Ankara, ''memur şehri'' olma ünvanını İstanbul'a kaptırdı.

Sahibinden satılık

Sahibinden satılık adalar!

Yanlış duymadınız. Türkiye'de satış masasında olan 4 ada bulunuyor. Hangi adalar satılık? Fiyatı ne kadar? Ada sahibi olan milyarderler kimler?


Şehri Mebuskent satılık

Şehri Mebuskent


Şehri Mebuskent projesi Ankara Batıkent 'te 400 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Proje Aymor Grup imzası taşıyor.


10 blok halinde yükselen Şehri Mebuskent 'te 632 adet dairenin yanı sıra 332 adet villa bulunuyor. Projede yer alan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı.

Konut fiyatlarının 100 bin lira ile 391 bin lira arasında değiştiği Şehri Mebuskent projesi kapsamında yer alan villalar henüz satışa çıkmadı.


24 ay sıfır faiz imkanı ile konut sahibi olunabilen Şehri Mebuskent 'te; 5 bin metrekarelik alışveriş merkezi, yüzme havuzu, golf sahası, spor alanları, bisiklet yolları, çocuk oyun alanları, botanik park ve güvenlik hizmet mevcut.Ankara, Batıkent Çakırlar'da yaşama geçirilen projenin teslimlerinin 2016 yılı içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.


Telefon: 444 37 98

Web adresi: http://sehrimebusan.com

Ceren...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss