Selim El

Selim El Zir

Toplam 333 metre uzunluğu ve 72 katıyla dünyanın en yüksek oteli, Birleşik Arap Emirlikleri'nin ticari merkezi Dubai'de açıldı

  Avm`ler artık kontrolden

''Avm`ler artık kontrolden çıktı el değiştirme dönemi gelecek''

Ticari gayrimenkul projelerinden doğru olanlarının ayakta kalacağını söyleyen Doğuş-GE GYO Genel Müdürü Hakan Eren, "Önümüzdeki dönemde alışveriş merkezleri el değiştirmeye başlayacak" dedi..

El Maktum`a   Yıldırım

El Maktum`a ''Yıldırım'' destek!

Liman kurmak için Kocaeli Yarımca'da aldığı arazideki yasal izinleri bir türlü çözemeyen Dubai Şeyhi El Maktum'un şirketi Dubai Ports'un imdadına Fenerbahçe Başkanı Yıldırım yetişti.

Eltes Güneşi Evleri`nde

Eltes Güneşi Evleri`nde de 2. el satış RE/MAX ABC`de

8 yıldır Ağaoğlu'nun teslim ettiği tüm projelerde site içinde ofis açarak hizmet veren RE/MAX ABC Ofisi, Türkiye'nin önemli gayrimenkul projelerinin ikinci el satış ofisi olarak, sektörde yeni bir dönem başlattı.

El Maktum, İETT

El Maktum, İETT arazisini buzdolabına koydu

İETT arazisini 1.1 milyar YTL'ye alan ve dava nedeniyle ödeme yapmayan Dubai Şeyhi El Maktum beklemede. Uluslararası İş Forumu için Abu Dabi'de bulunan MÜSİAD Başkanı Ömer Bolat, el Maktum ailesinin ihaleyle ilgili açılan dava nedeniyle bu alışverişi bekl

Tasarruf yapan el

Tasarruf yapan el ve tepe duşları

Doğru ürün seçimi ve bilinçli tüketim için tasarruf kabiliyeti olan ürünler geliştiren Grohe, bilinçlendirme kampanyası kapsamında yeni el ve tepe duşları üretti.

Osmanlı, El-Maktum un dedesine

Osmanlı, El-Maktum'un dedesine maaş ödemiş!

Osmanlı, İstanbul'a dikeceği ikiz kulelerle gündeme gelen Dubai Şeyhi El Maktum'un büyük dedesine 132 yıl önce eşkıyalık yapmaması için aylık 300 kuruş maaş ödemiş.

My World de ikinci

My World'de ikinci el daireler 230 bin YTL'den başlıyor

Ağaoğlu Grubu'nun Ataşehir'de inşa ettiği My World 8 site 34 blok, 9 farklı bina tipi, 21 farklı daire seçeneği ile toplam 3 bin 636 konuttan oluşuyor. Projede ikinci el daire fiyatları 230.000 YTL'den başlıyor.

  Dünyanın en yüksek

''Dünyanın en yüksek binası'' ünvanı yakında el değiştiriyor!

Gökdelen ve bina yüksekliği meraklıları bu haber sizin için. ''Dünyanın en yüksek binası'' ünvanı el değiştiriyor. 101 katlı Taipe'deki binanın ünvanını hangi ülkedeki, hangi bina elinden alıyor?


Selim El Zir

Selim El
333 metre uzunluğu 72 katıyla dünyanın en uzun oteli "Reyhan Gülü" Dubai'de hizmete girdi. Abu Dabi merkezli Rotana Grup, toplam 482 oda, süit ve penthouse'a sahip Reyhan Gülü 'Rose Rayhaan'ın aynı ad altında açılan ikinci otel olduğunu açıkladı. Rotana Grubu'nun yönettiği ve sahip olduğu otel sayısını 2012'ye kadar 68'e çıkarmayı planladığı ve önümüzdeki dört yıl içinde her yıl 10 yeni otel açmayı hedeflediği belirtildi. Rotana Yönetim Kurulu Başkanı Selim El Zir, Ortadoğu ve Kuzey Afrika'daki her büyük şehirde bir otel açmayı hedeflediklerini ve bu amaca uzun vadeli planlama ve zamanında harekete geçmekle ulaşıldığını söyledi. Bu yıl BAE, Suudi Arabistan, Suriye ve Lübnan dahil olmak üzere Ortadoğu'da altı yeni otel açılışı gerçekleştiren grubun ayrıca BAE, Umman, Katar, Suudi Arabistan, Mısır,...

bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss