X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

sıfır

sıfır jcb

SİF JCB İş Makinaları, 11 Temmuz – 12 Ağustos tarihleri arasında “Kazıcı-Yükleyici ” sahip olmak isteyenlere cazip avantajlarla dolu bir kampanya sunuyor

BASF tan ısınma maliyeti

BASF'tan ısınma maliyeti sıfır olan ev modeli

Alman BASF, ısınma maliyeti sıfır olan ev modeli tasarladı. 8 bin lojmanını yeni sisteme dönüştürüyor.

Rose Marine de 48

Rose Marine'de 48 aya kadar sıfır faiz

Sinanoba'da yapılan Rose Marine projesinde konut sahibi olmak isteyenler Finansbank ve Denizbank'tan 48 aya kadar sıfır faizle kredi çekebilecek.

Sarı Evler de sıfır

Sarı Evler'de sıfır faizle

İstanbul Sarıgazi'de inşaatı süren 720 dairelik Sarı Evler projesinde “yüzde sıfır faiz” dönemi başlıyor.

Centro Futura`da yüzde

Centro Futura`da yüzde 30 peşin ödeyene 24 ay vadeli, sıfır faizli konut olanağı

Dap Yapı'nın Ümraniye Çekmeköy'de inşa ettiği Centro Futura, yüzde 30 peşin ödemelerde 24 aya kadar sıfır faiz olanağı sunuyor. Eylül 2009'da teslime dilecek konutlarda 30 farklı daire tipi bulunuyor.

Rekabet müşterilere yaradı

Rekabet müşterilere yaradı : 48 ay vadede sıfır faizle ev satılıyor

Banu Evleri'nin son etabı olan Lal Katlı Evler ` de yıl sonuna kadar sürecek olan kampanya da teslim sürecine göre %15 peşinat ve 48 ay vade sıfır faiz imkanı sunuluyor.

Banuevleri nde yüzde 15

Banuevleri'nde yüzde 15 peşinat , 48 ay vade sıfır faiz

Hasanoğlu İnşaat'ın, Bahçeşehir'de Katlı Ev ve Villalardan oluşan 103.000 m2 üzerinde inşa ettiği Banu Evleri'nin son etabı olan Lal Katlı Evler ' de yıl sonuna kadar sürecek olan kampanya da teslim sürecine göre %15 peşinat ve 48 ay vade sıfır faiz imkan

Beyaz City Residence de

Beyaz City Residence'de sıfır faizle 120 bin YTL'ye rezidans

Beyaz İnşaat, 'Beyaz City Residence' projesinde, konut sahibi olmak isteyenlere '24 ay sıfır faizle bankaya değil bize borçlanın' imkanı sunuyor.

Yüzde 15 peşinat

Yüzde 15 peşinat verene, 48 ay vadede sıfır faiz!

Hasanoğlu İnşaat'ın, Bahçeşehir'de inşa ettiği katlı ev ve villalardan oluşan Banu Evleri'nde yüzde 15 peşin ödeyene 48 aya kadar sıfır faizle kredi verilen kampanya başladı.


sıfır jcb

sıfır

Dünyanın ve Türkiye 'nin bir numaralı kazıcı-yükleyici markası JCB 'nin Türkiye Distribütörü SİF JCB İş Makinaları, “Kazıcı-Yükleyici ” sahibi olmak isteyenlere özel kampanya düzenliyor. 12 Ağustos tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, ayda 870 Euro 'dan başlayan taksitlerle JCB Kazıcı-Yükleyici sahibi olunabiliyor. Üstelik, leasing masrafları ve 1 yıllık kasko bedeli de SİF JCB tarafından karşılanıyor.

JCB'nin 65 yılın üzerindeki dizayn tecrübesi ve teknolojisi ile üretilen JCB Kazıcı-Yükleyici 'lere özel “Böyle JCB 'im olsun, ayda 870 € borcum olsun ” kampanyasından yararlanmak isteyenler; 0212 337 1 522 numaralı Kampanya Bilgi Hattı 'nı arayarak ve SİF JCB 'nin Türkiye çapındaki satış noktalarına başvurarak ödeme planı ve diğer konularla ilgili ayrıntılı bilgi...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss