X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

sivasta çöken hastane

sivasta çöken hastane inşaatı

Yeşilyurt Mahallesi Şifa Caddesi üzerinde yeni yapılan 600 yataklı Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin inşaatının orta bölümünde işçiler çalışırken bir çökme meydana geldi. İnşaatta çalışan 4 işçi yaralandı....

Dr. Azmi Ofluoğlu

Dr. Azmi Ofluoğlu Irak'ta hastane yapacak

Universal Hospitals Group'un patronu Dr. Azmi Ofluoğlu'nun hastane ve sağlık kuruluşlarının sayısı 90'a ulaştı

City s ne hastane

City's ne hastane oluyor ne de hotel!

City's Nişantaşı'nın hastane veya hotel olacağına dair yazılı basında yer alan, dedikodu niteliğindeki iddiaların gerçek dışı olduğu bildirildi

Universal Hospitals Group

Universal Hospitals Group 10 yeni hastane açıyor

Alman, Vatan ve Universal Hospitals Group adıyla bilinen 83 sağlık kuruluşunu bünyesinde barındıran Universal Hospitals Group, Mart ayında 10 yeni hastane daha açacak.

TOKİ Niğde ve

TOKİ Niğde ve Batman'da hastane yaptıracak

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Niğde'ye 300 yataklı hastane, Batman'ın Kozluk ilçesine ise 50 yataklı hastane ile lojman inşaatı yaptırmak üzere ihale açtı.

TOKİ 10 hastane

TOKİ 10 hastane yaptıracak

Toplu Konut İdaresi, Sağlık Bakanlığı ile yaptığı protokol çerçevesinde, 8 ilde toplam yatak kapasitesi bin 900 olan 10 hastane inşaatı için ihaleye çıktı.

Sanayicilerin Trakya ya ilgisi

Sanayicilerin Trakya'ya ilgisi hastane projesini otele çevirdi

Trakya Bölgesi'nde sanayi tesislerinin hızla artması, yatırımcıları harekete geçirdi. Hastane olarak başlayan bir proje, 60 milyon dolarlık yatırımla bölgenin en büyük oteline dönüştü.

İBB hastane

İBB hastane satacak

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Bağcılar ilçesi Barbaros Mahallesi 3 bin 235 metrekare taşınmaz üzerindeki hastane binasını satışa çıkardı.

Nevşehir de hastane yapılmak

Nevşehir'de hastane yapılmak üzere satılık arsa

Nevşehir Belediye Başkanlığı Yeni Mahalle'deki arsasını hastane yapılması şartıyla satışa çıkardı.


sivasta çöken hastane inşaatı

sivasta çöken hastane

Sivas’ta yeni yapılan Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin inşaatının orta bölümü akşam saatlerinde çöktü. İnşaatta çalışan 4 işçi yaralandı.


Yeşilyurt Mahallesi Şifa Caddesi üzerinde yeni yapılan 600 yataklı Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin inşaatının orta bölümünde işçiler çalışırken bir çökme meydana geldi. İnşaat üzerinde bulunan ve beton döküm işi yapan Adem Yıldırım (43), Mustafa Turfan (19), Murat Karataş ve İsmet Sarıca adlı işçiler enkaz altında kalarak yaralandı. Enkaz altında kalan yaralı işçileri iş arkadaşları ve olay yerine gelen itfaiye ekipleri birlikte çıkardı. Yaralı işçilerden Adem Yıldırım ve Mustafa Turfan ambulansla kaldırıldığı Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde, diğer yaralılar Murat Karataş ile İsmet Sarıca ise Sivas Devlet Hastanesi’nde tedaviye alındı. Yaralı işçilerin hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi. Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss