X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

sosyete pazarı

sosyete pazarı ataşehir

Ataşehir Belediye tarafından kurulan Sosyete Pazarı 8 Ocak’ta açılıyor. Çarşamba ve Pazar günleri açılacak pazarda Çarşamba günleri tekstil, Pazar günleri ise yiyecek satışı yapılacak….

Ataşehir Sosyete Pazarı

Ataşehir Sosyete Pazarı 8 Ocak’ta açılıyor!

Ataşehir Belediye tarafından kurulan Sosyete Pazarı 8 Ocak’ta açılıyor. Çarşamba ve Pazar günleri açılacak pazarda Çarşamba günleri tekstil, Pazar günleri ise yiyecek satışı yapılacak….

 Şişli Sosyete

Şişli Sosyete Pazarı nerede? Adres bilgileri!

Şişli Sosyete Pazarı, 19 Mayıs Caddesi üzerinde, Nova Baran Çarşı'nın içerisinde yer alıyor...

Erkan Petekkaya, Şişli de

Erkan Petekkaya, Şişli'de sosyete pazarı açıyor!

Geçtiğimiz günlerde et dükkanı sahibi olan Erkan Petekkaya şimdi de sosyete pazarı açıyor. Aktörün hedefi kadın müşteriler

‘Sosyete Pazarı Çubuklu

‘Sosyete Pazarı Çubuklu Çarşı' faaliyete geçti

Anadolu Yakası'nın ilk kapalı çarşısı “Sosyete Pazarı Çubuklu Çarşı” hizmete başladı

Ortaköy de  sosyete pazarı

Ortaköy'de 'sosyete pazarı' yapımı gerginliği

Beşiktaş Ortaköy'de, geçmişte Ulus'ta kurulmakta olan semt pazarı için kiralanan arazide gerçekleştirilen yıkım ve moloz kaldırma çalışmalarında gerginlik yaşandı.

Türkiye nin yeni finans

Türkiye'nin yeni finans merkezi Ataşehir'e inşa edilecek!

Ataşehir Büyükdere Caddesi'ne rakip oluyor! İstanbul Finans Merkezi'nin yeni adresi belli oldu: Ataşehir. Proje, Başbakan Erdoğan'ın isteğiyle Anadolu yakasında, Emlak GYO'nun 130 bin metrekarelik arazisine inşa edilecek Ocak 2010'da tamamlanması beklenen

Ataşehir Park Evleri`nde

Ataşehir Park Evleri`nde 175 bin YTL`ye

75 konutluk Yeni Ataşehir Park Evleri'nde konutlar 175 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Şerifali'de yapılan projenin detaylarını öğrenmek için tıklayın.

Batı Ataşehir in ihalesi

Batı Ataşehir'in ihalesi iptal

1.2 milyar YTL ciro ve yaklaşık 400 milyon YTL idare payı beklenen Batı Ataşehir arsasının ihalesi, şartmaden kavşak yapma şartı olmadığı için iptal edildi.


sosyete pazarı ataşehir

sosyete pazarı

Ataşehir Sosyete Pazarı 8 Ocak 2014'te  hizmete açılıyor. 7 dönüm alan üzerinde Ataşehir Belediye tarafından kurulan pazar her Çarşamba ve Pazar günleri açık olacak.


Çarşamba ve Pazar günleri kurulacak

Tekstilden gıdaya kadar her türlü  ihtiyaca cevap verecek olan Ataşehir Sosyete Pazarı’nda Çarşamba günleri tekstil, Pazar günleri ise yiyecek satışı yapılacak.  


Ataşehir Sosyete Pazarı nerede?

Sosyete pazarı Şerifolu Yolu Caddesi, Gülnaz Sokak’ta Taç Spor’un hemen alt kısmında kurulacak. 2 girişi olan Ataşehir Sosyete Pazarı’nın bir kapısı Faik Somer Lisesi’nin yanından diğer kapısı ise Hıfzı Özcan Caddesi tarafında olacak. 


Şengül...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss