X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

Systemair hadımköy

Systemair hadımköy projeleri

Systemair, İsveç, Danimarka, Hollanda, Kanada, Almanya, Hindistan ve Litvanya’da bulunan Klima Santrali fabrikalarından sonra şimdi de Türkiye’de yeni tesisinin açılışını yapacak. Systemair Hadımköy'de tesis kuruyor...

Systemair Hadımköy de tesis

Systemair Hadımköy'de tesis kuruyor!

Systemair, İsveç, Danimarka, Hollanda, Kanada, Almanya, Hindistan ve Litvanya’da bulunan Klima Santrali fabrikalarından sonra şimdi de Türkiye’de yeni tesisinin açılışını yapacak. Systemair Hadımköy'de tesis kuruyor...

KİPTAŞ Hadımköy Evleri

KİPTAŞ Hadımköy Evleri 2. Etap‘ta taksitler 397 YTL

KİPTAŞ'ın 21 Ocak'ta 55 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkaracağı, Hadımköy Konutları 2. Etap'ta taksitler 397 YTL'den başlayacak.

KİPTAŞ Hadımköy Konutları

KİPTAŞ Hadımköy Konutları İkinci Etap`ta kredi Denizbank`tan

KİPTAŞ'ın 21 Ocak'ta, 55 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkaracağı Hadımköy Hoşdere Konutları'nın kredisini Denizbank verecek. Faiz oranı ne? Taksitler ne kadar? İnşaatına ne zaman başlanacak? Ne zaman bitirilecek?

KİPTAŞ Hadımköy‘de 397

KİPTAŞ Hadımköy‘de 397 YTL taksitle

KİPTAŞ'ın 21 Ocak'ta başlatacağı Hadımköy Konutları kampanyasında aylık taksitler 397 YTL'den başlayacak. Hangi metrekarede? Kaç konut var? Ortalama fiyatı ne?

Kiptaş Hadımköy`de 55

Kiptaş Hadımköy`de 55 bin YTL`ye

KİPTAŞ Hadımköy'de 2 bin 200 konutu 21 Ocak Pazartesi günü satışa çıkaracak. Projede fiyatlar 55 bin YTL ile 100 bin YTL arasında değişecek.

KİPTAŞ`tan Hadımköy`e 2.200

KİPTAŞ`tan Hadımköy`e 2.200 konut

KİPTAŞ Hadımköy'de 2.200 konutluk yeni projenin satış kampanyasını başlatacak. Konutların fiyatı 55 bin YTL'den başlayacak. 1110 bin YTL'ye kadar çıkacak.

Sanayicilerin yeni gözdesi:

Sanayicilerin yeni gözdesi: Hadımköy...

Tek Borsa dergisi bugün piyasaya çıkan sayısında emlakta kaçırılmayacak fırsat arayanlar için Hadımköy'ü mercek altına aldı. Bölgede sanayi imarlı arsaların m2 fiyatı 70-150 dolar, depo imarlı arsaların fiyatı ise 30-100 dolar arasında.

İstanbul daki en pahalı

İstanbul'daki en pahalı konut projeleri...

Tek Borsa dergisinden dev araştırma! İstanbul'da inşaatı ve satışı devam eden ultra lüks konut projeleri hangileri? Fiyatları ne kadar? Konutların özellikleri neler? Satışı yeni başlayan lüks projeler hangileri? Kimler satın alıyor?


Systemair hadımköy projeleri

Systemair hadımköy

Havalandırma sektöründe  Dünya’nın global markalarından Systemair, İsveç, Danimarka, Hollanda, Kanada, Almanya, Hindistan ve Litvanya’da bulunan Klima Santrali fabrikalarından sonra şimdi de Türkiye’de yeni tesisinin açacak.


Hadımköy’de 19 Eylül Perşembe günü saat 15:30’da Systemair Yönetim Kurulu Başkanı Gerald Engström ve Genel Müdürü Ayça Eroğlu  ile üst düzey yöneticilerin katılımlarıyla...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss