X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

tatlıya bağlayalım

tatlıya bağlayalım kampanyası

Türk Telekom ve TTNET, 31 Aralık 2011 tarihinden önce abonelikleri iptal edilmiş ancak kuruma halen borcu olan müşterileri için düzenlediği “Tatlıya Bağlayalım” kampanyasını yoğun ilgi üzerine bir ay daha uzattı...

TOKİ NİN 225 YTL

TOKİ'NİN 225 YTL TAKSİTLE EV KAMPANYASI BU HAFTA BİTİYOR!

TOKİ'nin İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere Türkiye genelinde 50 kentte 21 Ocak'ta başlattığı ''kış kampanyası'' bu hafta sona eriyor. Kampanyada 225 YTL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olmak mümkün.

KİPTAŞ Hadımköy Konutları

KİPTAŞ Hadımköy Konutları II. Etap`ın kampanyası bugün başlıyor!

''Yaşanılır ve güvenilir mekanlar'' üreten KİPTAŞ'ın başarıyla gerçekleştirdiği sosyal konut projelerinden Hadımköy Konutları II. Etap'ın satış kampanyası bugün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından başlatılıyor!

TOKİ`nin İstanbul ve

TOKİ`nin İstanbul ve Ankara`da ki kampanyası bu hafta bitiyor!

Dikkat! TOKİ'nin İstanbul Halkalı ve Ankara Turkuaz Vadisi'nde bu ay başlattığı 4 ayrı konut kampanyası bu hafta bitiyor. TOKİ 2008'de konut fiyatlarına zam yapacak. 2007 fiyatlarıyla konut satın alabilmek için son 5 gün!!!

Eltes Güneşi ve

Eltes Güneşi ve Eltes Gold Residence`in kampanyası 31 Aralık`a kadar uzatıldı

Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun yaptığı Eltes Güneşi ve Eltes Gold Residence'in kampanyası 31 Aralık'a kadar uzatıldı. Kampanya kapsamında ev alanlar daire fiyatının sadece yüzde 20'sini peşin ödedikten hemen sonra tapularını alarak yeni yıla yeni evlerinde g

Gökkuşağı Evleri nde yılbaşı

Gökkuşağı Evleri'nde yılbaşı kampanyası

Bilişim Mühendislik tarafından inşa edilen ve Gayrimenkul Ticaret Yatırımlar Limited Şirketi tarafından satışa sunulan Kurtköy'deki Gökkuşağı Eveleri için cazip bir yılbaşı kampanyası düzenledi.

TOKİ nin Ankara Turkuaz

TOKİ'nin Ankara Turkuaz Vadisi kampanyası 30 Aralık‘a kadar uzatıldı

TOKİ'nin Garanti Bankası ile işbirliği yaparak 65 bin 602 YTL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkardığı Turkuaz Vadisi'ndeki 195 konutun kampanyası 30 Aralık'a kadar uzatıldı.

İsthanbul Evleri nden önce

İsthanbul Evleri'nden önce otur sonra öde kampanyası

Han Yapı, Beylikdüzü'nde fiyatları 170 bin ila 250 bin YTL arasında değişen 'İsthanbul Evleri' projesinde 6 ay ödemesiz 180 ay vadeli kredi ile "Önce otur, sonra öde" kampanyası düzenliyor.

TOKİ‘den 11 yeni

TOKİ‘den 11 yeni konut kampanyası

TOKİ bugün 11 kentte konut satış kampanyası başlatıyor. Kampanyalar hangi kentlerde? Konutların alanı kaç metrekare? Konutların fiyat aralığı ne? Başvurular nereye yapılacak?


tatlıya bağlayalım kampanyası

tatlıya bağlayalım

31 Aralık 2013 tarihine kadar kampanyaya katılan müşterilere borçları için %100 faiz indirimi uygulanacak ve faturasız gecikme bedeli alınmayacak.


“Tatlıya Bağlayalım” kampanyası, 31 Aralık 2011 öncesinde abonelikleri iptal edilen ve kuruma halen borcu bulunan Türk Telekom ve TTNET müşterilerini kapsıyor.


Türk Telekom ve TTNET, kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerinin borçları için %100 faiz indirimi yapacak ve faturasız gecikme bedelini de talep etmeyecek.


Kampanyadan yararlanmak isteyenler, Türk Telekom ofis ya da bayileri ile PTT ofislerine başvurarak “Tatlıya Bağlayalım” kampanyası çerçevesinde sağlanan avantajlı ödeme koşullarından faydalanabilecek.


Türk Telekom Hukuk Başkanı Can Esen, “Tatlıya Bağlayalım” kampanyasını borçları sebebi ile abonelikleri iptal edilmiş olan müşterilerinin beklentilerini değerlendirerek başlattıklarını söyledi. Esen, “İlgili müşterilerimize ödeme ve borç takibi süreçlerinde kolaylık sağlamak üzere başlattığımız “Tatlıya Bağlayalım” kampanyamız büyük bir ilgiyle karşılaştı....


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss