terakki vakfı kampüsü

terakki vakfı kampüsü tuzla yatırımı

ürkiye'nin en köklü eğitim kurumlarından 136 yaşındaki Terakki Vakfı Okulları, T uzla'ya 65 milyon liralık yatırımla kampus kuruyor. Yeşil bina sertifikalı yeni kampüs, Eylül 2014'te eğitime başlayacak..

Terakki, Tuzla ya 65

Terakki, Tuzla'ya 65 milyon liralık yatırımla kampus kuruyor!

Türkiye'nin en köklü eğitim kurumlarından 136 yaşındaki Terakki Vakfı Okulları, Tuzla'ya 65 milyon liralık yatırımla kampus kuruyor. Yeşil bina sertifikalı yeni kampus, Eylül 2014'te eğitime başlayacak...

Terakki Vakfı Okulları

Terakki Vakfı Okulları Tuzla'ya 65 milyon liralık yatırımla kampüs kuruyor!

ürkiye'nin en köklü eğitim kurumlarından 136 yaşındaki Terakki Vakfı Okulları, T uzla'ya 65 milyon liralık yatırımla kampus kuruyor. Yeşil bina sertifikalı yeni kampüs, Eylül 2014'te eğitime başlayacak..

Turkcell-TEV Öğretmen Kampüsü nün

Turkcell-TEV Öğretmen Kampüsü'nün açılışı yapıldı!

Turkcell ve Türk Eğitim Vakfı’nın (TEV) Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) himayesinde tüm Türkiye’nin desteğini alarak başlattığı ‘Van İçin Türkiye Kumbarası’ projesi olarak inşa edilen ‘Öğretmen Kampusu’nun resmi açılışı dün yapıldı..

Eskidji THY A.O.

Eskidji THY A.O. Personeli Sosyal Yardım Vakfı'nın taşınmazlarını satacak

Eskidji, THY A.O. Personeli Sosyal Yardım Vakfı'nın ihtiyaç fazlası 4 taşınmazını satışa çıkardı.

Şeker Vakfı`ndan satılık

Şeker Vakfı`ndan satılık 4 arsa

Şeker Sanayi Mensupları Yardımlaşma Vakfı Başkanlığı Ankara, İzmir ve Tekirdağ'da bulunan 4 arsayı kapalı teklif usulü ile satacak.

Lüksün yeni merkezi

Lüksün yeni merkezi City's yılda 1 milyar $ harcatacak

En lüks alışveriş merkezi City's Nişantaşı, kapılarını bugün açıyor. 150 milyon dolarlık projenin ekonomiye 1 milyar dolar, Terakki Vakfı'na ise 3.3 milyon dolar katkı sağlaması bekleniyor.

Ziraat Bankası Personeli

Ziraat Bankası Personeli Vakfı gayrimenkul satacak

Ziraat Bankası Personeli Vakfı Aydın, Adana ve İçel'in muhtelif yerlerinde bulunan otel ve arsaları satışa çıkardı. Taşınmazların satışı, kapalı zarf teklif almak suretiyle peşin veya vadeli olarak gerçekleştirilecek.

Nesin Vakfı nın Matematik

Nesin Vakfı'nın Matematik Köyü inşaatı durduruldu

İzmir'in Selçuk ilçesine bağlı Şirince köyünde Nesin Vakfı tarafından yapımı sürdürülen ''Matematik Köyü'' inşaatının, kaçak yapılaşma, kaçak elektrik kullanımı ve izinsiz öğretim kurumu açılması gerekçesiyle durdurulduğu bildirildi.


terakki vakfı kampüsü tuzla yatırımı

terakki vakfı kampüsü

136 yıllık geçmişiyle Türkiye'nin en köklü eğitim kurumlarından Terakki Vakfı Okulları, Tuzla Tepeören'de ikinci okulunu açıyor. 

Kuruluşundan beri Avrupa yakasında faaliyet gösteren okul, yoğun talep karşısında Anadolu Yakası'na geçmeye karar verdi. Terakki Vakfı Okulları Genel Müdürü Mehmet Güneş, Eylül 2014'te açacakları okula 65 milyon liralık yatırım yapılacağını açıkladı. Güneş, öğrenci alımlarına ise önümüzdeki yıldan itibaren başlanacağını söyledi. 


YEŞİL SERTİFİKALI BİNA OLACAK


Terakki'nin Tuzla kampusu yeşil bina (LEED, Leadership in Energy and Enviromental Design) sertifikalı olacak. 


Kampusun çevreye uyum sağlayacağını ve sosyal birimleriyle iletişim merkezi olacağını belirten Güneş, şöyle konuştu: "Soluduğumuz havadaki karbondioksit oranı belli bir seviyenin üzerine çıktığında dikkat bozuklukları, konsantrasyon kaybı, baş ağrısı gibi öğrenci başarısını etkileyen olumsuzluklar yaşanır. Dersliklerdeki karbondioksit oranı merkezi otomasyon sistemiyle sürekli takip edilecek. Ortama filtre edilmiş taze...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss