tigem arazi

tigem arazi kiralama

4 bin dekar kıraç arazi, 5 yıl süreyle kiraya verilecek

Endonezya da emlak sektörü

Endonezya'da emlak sektörü endişe yaratıyor!

Endonezya'da earz, talebin gerisinde kalıyor. Çok ortaklı a raziler, müteahhitlerin projelere başlamasını zorlaştırıyor. Endonezya'da yabancıların toprak alması yasak. Onlara "irtifak hakkı" olarak bilinen bir arazi kiralama imkânı tanınıyor.

Çinli Chery, otomobil

Çinli Chery, otomobil fabrikası için Sakarya`da arazi baktı

Çin otomobil markası Chery, Sakarya'ya fabrika kurmak istiyor. Türkiye'de kurmayı planladıkları otomobil fabrikası için Sakarya'da yer bakan şirket yöneticileri, 2 bin dönüm arazi istiyor.

Teknopark, Kilis`te arazi

Teknopark, Kilis`te arazi fiyatlarını 5`e katladı

KİLİS'te, Teknopark Projesi için çalışmalar sürerken, kentte son 2 ayda on binlerce dönümü kapsayan 2 bin parça arazi el değiştirdi.

Magna yatırım için

Magna yatırım için arazi alacak

KANADALI otomobil parçası üreticisi Magna International, Türkiye'de faaliyete geçmek için arazi satın almak istediğini açıkladı.

Ankara da satılık 58

Ankara'da satılık 58 arsa ve arazi

Ankara'nın Çankaya, Yenimahalle, Keçiören, Mamak ve Polatlı ilçelerinde bulunan Hazineye ait 58 gayrimenkul, açık artırma usulüyle satılacak. 2 adet taşınmazın da kiralama ve ön izin ihalesi yapılacak.

TİGEM den iki

TİGEM'den iki ihale

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) Sivas Ulaş Tarım İşletmesi Müdürlüğü inek ahırı düzenlemesi işi ve gübre yönetim sistemi inşaatı, Balıkesir Gönen Tahirova Tarım İşletmesi ise muhtelif cins ve miktarda araç kiralamak üzere ihale açtı.

Alanya da satılık 19

Alanya'da satılık 19 arsa ve arazi

Alanya'da mülkiyeti Hazine'ye ait ilçenin muhtelif yerlerindeki 19 arsa ve arazi satışa çıkarıldı. İhaleler 2 ve 3 Ağustos'ta yapılacak. Parası olanlar, küçük yatırımcılar bu fırsatlar kaçmaz!!!

Norveçliler e Çeşme de 50

Norveçliler'e Çeşme'de 50 milyon metrekare arazi verildi

Norveçli emeklilerin yaşaması için Maliye Bakanlığı Çeşme'de 50 milyon metrekare arazi tahsis etti. Arazinin imar planları Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yapılıyor.


tigem arazi kiralama

tigem arazi
Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) Altınova Tarım İşletmesi Müdürlüğü, toplam 4 bin dekar kıraç araziyi 5 yıl süreyle kiraya vermek üzere ihale açtı. Kadınhanı Polatlı Karayolu'nun 60'ncı kilometresinde bulunan AltınovaTarım İşletmesi Müdürlüğü'ne ait 71 numaralı parseldeki 4 bin dekar kıraç arazi, bitkisel üretim yapmak amacıyla 5 yıllığına (üretim yılı) kapalı teklif usulü ile kiraya verilecek. İhale, 5 Mayıs 2008 tarihinde saat 14.00'de İşletme Alım-Satım ve İhale Komisyonu huzurunda gerçekleştirilecek. Ancak ihaleye iştirak eden olmadığı veya verilen fiyatlar uygun görülmediği takdirde ikinci ihale, 12 Mayıs 2008 günü aynı şartlarda tekrar edilecek. Katılımcılardan alınacak olan geçici teminat 15 bin YTL olarak belirlenen ihalede kesin teminat 1 yıllık ihale tutarının yüzde 10'u oranında olacak. Katılımcılar şartnameye göre hazırlayacakları teklif mektuplarını, ihale...

bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss