toki

toki bahçekent

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraki Kent Konut tarafından Başiskele'de yapılan Yuvacık Bahçekent Konutları anahtar teslim töreninde  konuşan Sanayi ve Ticaret Bakanı Ergün, 600 dairenin bulunduğunu ve büyük bir  mahallenin oluşturulduğunu söyledi

TOKİ İzmir ve

TOKİ İzmir ve Ankara'da 505 konut satıyor!

TOKİ alt ve orta gelir grubu için İzmir Tire ve Ankara Polatlı'da toplam 505 konutu satışa çıkardı. İzmir'in kampanyası geçen hafta, Ankara'daki kampanya ise dün başladı.

TOKİ, 189 bin

TOKİ, 189 bin dar gelirliyi ev sahibi yaptı

TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar 4 yıllık sürede 189 bin dar gelirliyi ev sahibi yaptıklarını açıkladı.

TOKİ taksitlerinin zam

TOKİ taksitlerinin zam oranı belli oldu

TOKİ'den ev satın almış olanlar, bu haber sizi çok yakından ilgilendiriyor. Yılın ikinci yarısında ödeyeceğiniz taksitler hangi kritere göre? Yüzde kaç oranında artacak?

TOKİ İzmir de de

TOKİ İzmir'de de 320 konut satacak

Az önce TOKİ'nin Ankara Polatlı'da konut satacağını duyurmuştuk. Şimdi ise İzmir'den bir kampanya haberi var. Tire'de TOKİ 320 konutu satışa çıkaracak. Konutların 240'ı orta gelir grubu için. 80'i ise yoksul gelir grubu için.

TOKİ Ankara da konut

TOKİ Ankara'da konut satacak

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı Ankara Polatlı'da 185 konutu 23 Temmuz'da satışa çıkaracak.

TOKİ den satılık alışveriş

TOKİ'den satılık alışveriş merkezi

Eskidji Müzayedecilik Halkalı'da TOKİ arsası üzerinde inşa edilen Ihlamurevleri projesindeki mini alışveriş merkezini 17 Temmuz'da ihale ile satacak

TOKİ den Karadeniz e 4-5

TOKİ'den Karadeniz'e 4-5 yıldızlı otel

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Ordu, Samsun ve Sinop illerinde, arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı usulü ile 4 ve 5 yıldızlı oteller yaptıracak.

TOKİ den konut taksitlerine

TOKİ'den konut taksitlerine zam

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 2007 yılı ikinci altı aylık (Temmuz-Aralık) dönemde konut kredilerinin kullanım ve geri ödemelerine uygulanacak artış oranını yüzde 5.1 olarak belirledi.


toki bahçekent

toki

Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, 'Önümüzdeki dönemlerde Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) vasıtasıyla yeni evlenen dar gelirli genç çiftler için hiç peşinatsız 25 yıl kira  öder gibi içerisinde buzdolabı, çamaşır makinesi, fırını ve bazı temel ev  eşyaları da olan sosyal konut projelerini hayata geçireceğiz' diye konuştu.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraki Kent Konut tarafından Başiskele  ilçesinde yapılan 'Yuvacık Bahçekent -Konutları Anahtar Teslim' töreninde  konuşan Ergün, yapılan sitede yaklaşık 600 dairenin bulunduğunu ve büyük bir  mahallenin ilçede oluşturulduğunu söyledi. Mahallede bir çok insanın ilk defa bir  arada oturmaya başlayacağını ifade eden Bakan, şöyle devam etti:

'İnşallah mahallemizde güzel komşuluklar olacaktır. Bunu gerçekleştirmekte için de hanımlarımıza görev düşüyor. Bir mahallede ve  apartmanda 1-2 adet ablamız olduğu zaman bütün her yeri organize ediyorlar....


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss