toki zam

toki zam oranları

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 2013 yılı ikinci altı aylık dönemde geri ödemelerde yeniden değerlendirme oranlarını belirledi. Buna göre Temmuz-Aralık 2013 döneminde, geri ödemelerde aşağıda belirtilen endeksler uygulanacak.

Kira zammı oranı

Kira zammı oranı 2013!

Türk Borçlar Kanununda yapılan düzenlemelere göre kira zam oranları, ÜFE oranlarından yüksek olamıyor. Böylece ev sahipleri kira bedeline diledikleri oranda zam yapamıyor. İşte kira zammı oranı 2013 detayları...

TOKİ 2013 yılı

TOKİ 2013 yılı ikinci yarıyıl zam oranları belli oldu!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 2013 yılı ikinci altı aylık dönemde geri ödemelerde yeniden değerlendirme oranlarını belirledi. Buna göre Temmuz-Aralık 2013 döneminde, geri ödemelerde aşağıda belirtilen endeksler uygulanacak.

 TOKİ KDV

TOKİ KDV oranları ile ilgili iddialara yanıt verdi!

07 Ocak 2013'te çeşitli basın organlarında, İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu Genel Başkanlığı tarafından, İdaremizle ilgili belirtilen görüşler üzerine kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi amacıyla aşağıdaki açıklamanın yapılması gereği doğmuştur.

TOKİ`den 62 yeni

TOKİ`den 62 yeni kampanya!

TOKİ 21 Ocak'tan itibaren başlayacağı kış kampanyasında İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere Türkiye genelinde 62 projede, 12 bin 814 konutu satışa çıkarıyor. İstanbul, Ankara ve İzmir'den de konutların olduğu kampanya kapsamında peşinat oranları y

TOKİ taksitlerine yüzde

TOKİ taksitlerine yüzde 3.7 zam

TOKİ'nin sattığı konutların ve kullandırdığı kredilerin taksitleri, memur maaş artışına paralel olarak yüzde 3,7 oranında artırıldı. TOKİ, Ocak-Haziran döneminde geri ödemelerde uygulayacağı endeksleri açıkladı.

TOKİ`nin İstanbul ve

TOKİ`nin İstanbul ve Ankara`da ki kampanyası bu hafta bitiyor!

Dikkat! TOKİ'nin İstanbul Halkalı ve Ankara Turkuaz Vadisi'nde bu ay başlattığı 4 ayrı konut kampanyası bu hafta bitiyor. TOKİ 2008'de konut fiyatlarına zam yapacak. 2007 fiyatlarıyla konut satın alabilmek için son 5 gün!!!

TOKİ taksitlerinin zam

TOKİ taksitlerinin zam oranı belli oldu

TOKİ'den ev satın almış olanlar, bu haber sizi çok yakından ilgilendiriyor. Yılın ikinci yarısında ödeyeceğiniz taksitler hangi kritere göre? Yüzde kaç oranında artacak?

TOKİ den konut taksitlerine

TOKİ'den konut taksitlerine zam

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 2007 yılı ikinci altı aylık (Temmuz-Aralık) dönemde konut kredilerinin kullanım ve geri ödemelerine uygulanacak artış oranını yüzde 5.1 olarak belirledi.toki zam oranları

toki zam

TOKİ’den açılan konut kredilerinin kullanım ve geri ödemelerine uygulanacak artış oranı yüzde 3,14 olarak belirlenmiştir. (Kooperatifler, Kooperatif Birlikleri, Sosyal Yardımlaşma Kurumları, Belediyeler ve Yapımcılar) 


TOKİ tarafından inşaa ettirilen ve bir önceki altı aylık memur maaş artış oranına bağlı olarak satışa sunulan yeni projelerin, geri ödemelerine esas borç bakiyeleri ve taksit bedelleri, bir önceki altı aylık dönemdeki (1 Ocak - 30 Haziran 2013 dönemi) memur maaş artış oranı ile güncellenecektir. Bu oran yüzde 3,14 olarak belirlenmiştir. 


İdare’ce inşa ettirilen ve satışa sunulan eski projeler ile 03/04/2001 tarih ve 24362 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 2001/2202 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı gereği, T. Emlak Bankası A.Ş.’den İdaremize intikal eden projelerin, geri ödemelerine esas borç bakiyeleri ve taksit bedelleri, bir önceki altı aylık dönemdeki (1 Ocak...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss