topkapı ambarlar

topkapı ambarlar nakliye

Zeytinburnu'ndaki en değerli arazilerden birisi olan Nakliye Ambarları, Hanjin&Tiger Co. Ltd şirketine satılıyor

Ertuğrul Günay: Topkapı

Ertuğrul Günay: Topkapı tarihine yakışacak

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay en çok önem verdiği projenin Topkapı Sarayı ve çevresini tarihsel ortamına uygun hale getirmeye çalışmak olduğunu söylüyor

Topkapı Sarayı doğalgaza

Topkapı Sarayı doğalgaza geçiyor

Osmanlı sultanlarının ısıtmakta zorlandığı Topkapı Sarayı Müzesi, 531 yıl sonra doğalgaza geçiyor. Önümüzdeki kış çalışır hale getirilmesi planlanan sistemin altyapısı tamamlanmak üzere.  

Edirnekapı-Topkapı tramvay hattı

Edirnekapı-Topkapı tramvay hattı hizmette

Raylı taşıma ekipmanı (Railway Transport Equipment), dün gerçekleştirilen açılış töreniyle Edirnekapı-Topkapı tramvay hattında servise başladı.

Elvin Tekstil Topkapı

Elvin Tekstil Topkapı Sarayı'nın perdelerini yeniledi

Topkapı Sarayı'nın Mecidiye Köşkü için özel bir tasarım hazırlayan Elvin Tekstil, köşkün klasik havasına uyan renkleri ve kumaşları tercih etti.

KİPTAŞ, Topkapı Merkez

KİPTAŞ, Topkapı Merkez Evleri'nde 192 bin YTL'ye!

KİPTAŞ, "İstanbul'a '0' kilometre" sloganıyla başlattığı Topkapı Merkez Evleri projesinde yeni bir kampanya başlattı. Projede büyüklükleri 83 metrekare ile 212 metrekare arasında değişen konutlar 1+1'den 4+1&

Hisar Yapı, Ataşehir e

Hisar Yapı, Ataşehir'e rezidans, Topkapı'ya iş merkezi yapacak

Hisar Yapı, Ataşehir'de rezidans, Topkapı'da iş merkezi, Rusya'da da 3 bin konut yapmaya hazırlanıyor.

Zeytinburnu Nakliye Ambarı

Zeytinburnu Nakliye Ambarı 250 milyon dolara satılık!

Nako Nakliyeciler Kooperatifi E-5 karayolu üzerinde buılunan yaklaşık 130 bin metrekare büyüklüğündeki nakliye ambarları arsasını satacak.

Topkapı-Cevizlibağ a talep

Topkapı-Cevizlibağ'a talep patladı!

İş yerleri akın ediyor... Yerli ve yabancılar, konut, plaza, hastane ve AVM yatırımı için arsa arıyor... Topkapı-Cevizlibağ'da talebin etkisiyle arsa ve iş yerlerinin metrekare satılık fiyatı 3 bin YTL'ye fırladı. İstanbul'un tarihi semtleri arasında bulu


topkapı ambarlar nakliye

topkapı ambarlar

Kentsel dönüşüm projeleri ile gündeme gelen Zeytinburnu'ndaki en değerli arazilerden birisi olan Nakliye Ambarları, Güney Koreli dev Hanjin&Tiger Co. Ltd şirketine satılıyor. Arazi için 200 milyon dolarlık teklif veren Güney Koreli şirket, bu konuda İstanbul Nakliyeciler Ambarları İşletme Kooperatifi (NAKO) ile masaya oturdu. Tarafların el sıkışması an meselesi.

Yaklaşık 31 yıldır İstanbul Zeytinburnu'nda faaliyet gösteren Ambarlar Sitesi'nin yer aldığı 128 dönümlük arazi, Güney Koreli Hanjin&Tiger Co.Ltd adındaki şirkete satılıyor. İstanbul Nakliyeciler Ambarları İşletme Kooperatifı'ne (NAKO) ait araziye Han-jin&Tiger'in, 200 milyon dolarlık teklif verdiği öğrenildi. Söz konusu arazi, 2008'in Nisan ayında Yapı Kredi Yatırım aracılığı ile 250 milyon dolarlık muammen bedelle satış çıkılmış, Fransız bir şirketin verdiği 215 milyon dolarlık teklif sonuçlanmamıştı.

Arazi için 250 milyon dolardan kapıyı açan NAKO yönetimi, pazarlık...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss