X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

tukaş salça

tukaş salça ihale

OYAK Tukaş Salça'yı satıyor. OYAK Girişim, TUKAŞ Gıda' daki yüzde 81,54 hissesinin satışı için çalışmalara başladı. Borsada Tukaş Gıda hisseleri 0.85 lira ile 'tavan' oldu...

Gıda devi Tukaş,

Gıda devi Tukaş, açık artırma ile satılacak

Türkiye'nin önde gelen salça ve gıda üretim markası Tukaş, kapalı zarf usulü ile satışa çıkarıldı. Satış 8 Şubat 2010'da yapılacak

Likör fabrikasının yeri

Likör fabrikasının yeri martta ihale edilecek

Mecidiyeköy'deki eski likör fabrikası arazisi, Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ) iştiraki Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş tarafından açık artırma yöntemiyle önümüzdeki ayın başında ihale edilecek.

TOKÝ`nin ihale yönetmeliði

TOKÝ`nin ihale yönetmeliði deðiþti

Toplu Konut Ýdaresi Baþkanlýðý (TOKÝ) ihalelerinde bütün isteklilere, tekliflerini hazýrlayabilmeleri için yeterli süre tanýnacak ve ihale konusu iþler ilan yoluyla duyurulacak.

31 firmaya ihale

31 firmaya ihale yasağı

Başbakanlık, Emniyet, Milli Savunma (MSB), Milli Eğitim (MEB), Sağlık ve Enerji Bakanlıkları ile Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü ve PTT, 4734 Sayılı Kamu İhale ve 4735 Sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanununa göre toplam 31 kişi ve firmaya muhtelif sürelerle i

Kent Plus ve

Kent Plus ve Uphill Court'un çarşıları ihale ile satılacak

Emlak Konut GYO'ya ait Ataşehir'deki araziler üzerinde inşa edilen Uphill Court ve Kent Plus'un ticari üniteleri ihale ile satılacak. Detayları öğrenmek için tıklayın!

Hacettepe den  kapalı teklif

Hacettepe'den 'kapalı teklif usulü' ihale

Hacettepe Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı, Mamak İlçesi Yatıkmusluk Mahallesinde bulunan arsa veüzerindeki tek katlı binayı, 4 milyon YTL bedelle satmak üzere ihale açtı.

TİGEM den iki

TİGEM'den iki ihale

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) Sivas Ulaş Tarım İşletmesi Müdürlüğü inek ahırı düzenlemesi işi ve gübre yönetim sistemi inşaatı, Balıkesir Gönen Tahirova Tarım İşletmesi ise muhtelif cins ve miktarda araç kiralamak üzere ihale açtı.

Kamu İhale Kurumu nda

Kamu İhale Kurumu'nda iş imkanı

Kamu İhale Kurumu 15 adet uzman yardımcısı alacak.Uzmanlar hangi alanlarda görev alacak?Ve başvurular nasıl yapılacak?


tukaş salça ihale

tukaş salça

Oyak, Tukaş Gıda'da sahip olduğu yüzde 81.54 oranındaki hissesini satma kararı aldı.


Oyak Girişim Danışmanlığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen yazıda yönetim kurulu tarafından sahip olunan yüzde 81.54 oranındaki TUKAŞ Gıda hisselerinin potansiyel satışına yönelik çalışmalara başlanması yönünde karar alındığı belirtildi.


Tukaş Gıda hisseleri söz konusu haberin ardından borsada yüzde 10.39 yükselişle tavan fiyat olan 0.85 liradan açıldı.


1967 yılından bu yana bir OYAK iştiraki olarak faaliyet gösteren Tukaş'ın yüzde 28 hissesi 1994'de halka arzedildi. Yüzde 81.5’i halen OYAK’a ait olan Tukaş, üretimini İzmir’in Torbalı ve Balıkesir’in Manyas ilçelerinde gerçekleştiriyor.


Başta salça, konserve ve turşu olmak üzere her türlü gıda maddelerinin üretimini yapan TUKAŞ, bu ürünlerin yurtiçinde ve yurtdışında pazarlanmasını da yapıyor.


TSK mensuplarının üyesi olduğu OYAK'ın 2012 sonu cirosu 27 milyar 855 milyon...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss