Turgut Altınok hangi

Turgut Altınok hangi partiden aday

37 yıl süreyle Keçiören’de oturan Turgut Altınok, Keçiören Belediye Başkanlığı için yarın BBP'den adaylığını açıklayacak. Peki Turgut Altınok kimdir? Altınok, ne zaman Keçiören'de başkanlık yapmıştı?

Turgut Altınok

Turgut Altınok kimdir?

37 yıl süreyle Keçiören’de oturan Turgut Altınok, Keçiören Belediye Başkanlığı için yarın BBP'den adaylığını açıklayacak. Peki Turgut Altınok kimdir? Altınok, ne zaman Keçiören'de başkanlık yapmıştı?

Turgut Nail Güven

Turgut Nail Güven kimdir?

Pera Yapı İnşaat ve Arazi Geliştirme Ltd. Şti.’yi Uğur Özer Özgüven ve Ahmet Kerem Şengezer ile birlikte kuran Turgut Nail Güven kimdir? Güven, Pera Yapı İnşaat ile hangi projeleri hayata geçirdi?

Turgut Çıkış

Turgut Çıkış kimdir?

Ayyapı Mimari’nin ortağı olan Mimar Turgut Çıkış kimdir? Turgut Çıkış, Ayyapı Mimari ile hangi projelere imza attı? İşte Turgut Çıkış'ın biyografisi ve Ayyapı Mimari projeleri...

Hangi semtte? Konut

Hangi semtte? Konut fiyatları ne kadar arttı?

Hangi semtte? Konut fiyatları 2005 ve 2006'da ne kadardı? Şimdi ne kadar?

Hangi konutlar prim

Hangi konutlar prim yapar?

Hangi konutlar prim potansiyeli taşır? Bir konutun prim yapacağını anlayabilmeniz için dikkat etmeniz gereken 8 önemli kriter ne?

Turgut Enginoğlu 16.30 da

Turgut Enginoğlu 16.30'da Business Channel'da

Şişli Plaza ve Arkeon Evleri gibi iddialı projeleri gerçekleştiren Yapı Konut'un Genel Müdürü Turgut Enginoğlu, saat 16.30'da Business Channel ekranlarında Vatan gazetesi Emlak Uzmanı Tebernüş Kireçci'nin konuğu olacak.

Hangi kent? Nasıl

Hangi kent? Nasıl gelişecek?

Anadolu Ajansı Yurt Haberler Servisi dev bir araştırmaya daha imza attı! Hangi kent? Nasıl gelişecek? Kentler ve beknlentilerini öğrenmek için tıklayın!

En düşük mortgage

En düşük mortgage kredisi hangi bankada?

Ev almak isteyen bir vatandaş yüzde 1.29 faiz ile 20 yıl vadeli 100 bin YTL kredi için ayda bin 643 YTL ödeyecek. En düşük mortgage kredisi hangi bankada?


Turgut Altınok hangi partiden aday

Turgut Altınok hangi

Turgut Altınok kimdir?

37 yıl süreyle Keçiören’de oturan Turgut Altınok, Keçiören Belediye Başkanlığı için yarın BBP'den adaylığını açıklayacak.


Daha önce Keçiören'de üç dönem belediye başkanlığı yapan Turgut Altınok, bu kez BBP'den aday oluyor. Altınok, kazanırsa Başbakan'ın oturduğu ilçenin başkanı olacak.


Turgut Altınok, adaylık iddialarını doğrulayarak 'Çarşamba günü kısmetse açıklayacağız' dedi.


Keçiören'de AKP'ye ciddi rakip olarak görülen Altınok'un adaylığının MHP'yi de oldukça zorlayacağı belirtiliyor.


Altınok 1974-1980 yılları arasında Ülkü Ocaklarında görev aldı. 25 yaşında MÇP Keçiören İlçe Başkanlığı’na getirildi, 26 yaşında Ankara İl Başkanlığı, 28 yaşında Merkez Yürütme Kurulu Üyeliği, 29 yaşında MHP Genel Sekreter Yardımcılığı yaptı. 


30 yaşında, 27 Mart 1994 seçimlerinde MHP’nin adayı olarak Keçiören’e Belediye Başkanı seçildi.


18 Nisan 1999 seçimlerinde ise Fazilet Partisi’nden Keçiören Belediye Başkanı seçildi, Fazilet Partisi’nin kapatılmasının ardından AK Parti’ye...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss