türkiyedeki ahşap

türkiyedeki ahşap evler

Konut açığını karşılamak üzere dar gelirli vatandaşlara hitap eden, çok uygun taksitlerle ödenebilen ve gecekondu problemine çözüm getiren ahşap evler, Türkiye'de yepyeni bir konut dönemini başlattı.

Altındağ da 6 adet

Altındağ'da 6 adet ahşap ev 3 milyon 275 bin liraya!

Altındağ Belediye Başkanlığından: Sakarya Mahallesi'nde bulunan ahşap evler 31 Ekim 2012 tarihinde yapılacak ihalede satışa çıkacak

Üsküdar da, 140 yıllık

Üsküdar'da, 140 yıllık ahşap evler restore ediliyor!

İstanbul'dan asırlar önce fethedilen Üsküdar'ın tarihi dokusu yeniden canlandırılıyor. Semtin silüetini oluşturan asırlık ahşap yapılar aslına uygun olarak restore ediliyor. Cemil Meriç Sokak'taki 12 ahşap ev onarılıyor

Ahşap evler, Türkiye de

Ahşap evler, Türkiye'de yeni bir konut dönemini başlattı

Konut açığını karşılamak üzere dar gelirli vatandaşlara hitap eden, çok uygun taksitlerle ödenebilen ve gecekondu problemine çözüm getiren ahşap evler, Türkiye'de yepyeni bir konut dönemini başlattı.

Dar gelirli ahşap

Dar gelirli ahşap ev için sıraya girdi!

Amerika'da son dönemde geliştirilen en önemli projelerden biri sayılan depreme dayanıklı ahşap evler, Türkiye'de de kendi pazarını yarattı

İstanbul daki ahşap evler

İstanbul'daki ahşap evler restore ediliyor

Süleymaniye, Zeyrek ve Kadırga'da bulunan ahşap evler restore edildi

Şile deki ahşap evler

Şile'deki ahşap evler restore edilecek

İstanbul'un Karadeniz kıyısındaki ilçesi Şile ve köylerinde, özgün niteliği bozulmadan günümüze ulaşan ahşap evler restore edilecek

Betondan dayanıklı ahşap

Betondan dayanıklı ahşap evler görücüye çıktı

Dört mevsimi yaşayan ve deprem kuşağında yer alan Türkiye'de inşaatlarda kullanılan malzemelerin dayanıklılığı önemli bir konu.

Tarihi ahşap evler

Tarihi ahşap evler yakacak oluyor

Tekirdağ Kültür ve Turizm Müdür Vekili Yaşar İşcan, Tekirdağ'da 260 tarihi ahşap ev bulunduğunu; bakımsızlık nedeniyle bu evlerin yoksulların yakacak temin ettiği depolar haline dönüştüğünü söyledi.


türkiyedeki ahşap evler

türkiyedeki ahşap

Amerika'da son dönemde geliştirilen en önemli projelerden biri sayılan depreme dayanıklı ahşap evler, Türkiye'de de kendi pazarını yarattı. RB Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Başhelvacı, ahşap evlerin deprem, yangın, sel gibi doğal afetlere karşı dayanıklı olmasının yanı sıra mimari açıdan da son derece estetik bir görünüme sahip olduğunu belirtti.

Konut açığını karşılamak üzere dar gelirli vatandaşlara hitap eden, çok uygun taksitlerle ödenebilen ve gecekondu problemine çözüm getiren ahşap evler, Türkiye'de yepyeni bir konut dönemini başlattı. Ev sahibi olmak isteyen dar gelirli vatandaşlar depreme ve yangına dayanıklı son teknoloji ile üretilen ve çok uygun ödeme seçenekleri sunan bu evler için konut firmalarının kapısını aşındırıyor.

KISA VADEDE UYGUN TAKSİTLERLE AHşžAP EV

Amerika'da son dönemde geliştirilen en önemli projelerden biri sayılan depreme dayanıklı ahşap evler,...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss