tüyap

tüyap palas

Tüyap Palas, fuar katılımcılarına konforlu bir konaklama çözümü sunuyor. Şık tasarımı ve iş dünyasının ihtiyaçlarına uygun yapısıyla Tüyap Palas, tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nin içinde yükseliyor....

TÜYAP 14 milyon

TÜYAP 14 milyon dolara ikiz otel inşa edecek!

Fuarcılık firması TÜYAP, biri tamamlanmak üzere olan diğeri planlama aşamasında ikiz otel yatırımına soyundu. Beylikdüzü’ndeki fuar merkezinde inşa edilen iki otel için 30 milyon dolarlık yatırım yapılacak...

Tüyap Palas Ocak

Tüyap Palas Ocak 2014'te hizmete girecek!

Tüyap Palas, fuar katılımcılarına konforlu bir konaklama çözümü sunuyor. Şık tasarımı ve iş dünyasının ihtiyaçlarına uygun yapısıyla Tüyap Palas, tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nin içinde yükseliyor....

İnci Palas Esenyurt ta

İnci Palas Esenyurt'ta 151 bin 300 TL'ye 2+1!

İnci Palas, Atatürk Havaalanı'na 20 dakika, Tüyap Kitap Fuarı'na 10 dakika, deniz otobüsüne 10 dakika, metrobüse 5 dakika uzaklıkta E-5 Tem bağlantı yolu üzerinde yer alıyor

Mardan İstanbul Palas

Mardan İstanbul Palas Ekim'de açılıyor

Rus işadamı Roman Abramovich'in sahibi olduğu Antalya'daki Mardan İstanbul Palas Ekim'de açılıyor.

Kent Palas ta 82

Kent Palas'ta 82 bin 500 YTL'ye

Beylikdüzü'nde inşa edilen Kent Palas'ta fiyatlar 82 bin 500 ile 210 bin YTL arasında değişiyor.

Bursa Çelik Palas a

Bursa Çelik Palas'a 20 milyon dolar yatırım

Emekli Sandığına ait Bursa Çelik Palas Oteli'ni, 38.9 milyon dolara satın alan MSN Yapı Yatırımları A.Ş'nin, otele 20 milyon dolarlık yatırım yapacağı ve çalışan sayısını artıracağı bildirildi.

Dorm Palas taki 44

Dorm Palas'taki 44 stüdyo daire kiracılarını bekliyor

Dorm Palas'ta büyüklükleri 70 ila 50 metrekare arasında değişen 44 daire bulunuyor.

Çelik Palas a 38.9

Çelik Palas'a 38.9 milyon dolar

Emekli Sandığı'na ait Bursa Çelik Palas Oteli'nin özelleştirilmesinde en yüksek teklifi, 38 milyon 900 bin dolar ile MSN Yapı Yatırımları İnşaat, Turizm Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. verdi.

Çelik Palas a 9

Çelik Palas'a 9 teklif geldi!

Sosyal Güvenlik Kurumu Emekli Sandığı'na ait Bursa Çelik Palas Oteli'nin özelleştirme ihalesine 9 şirketten teklif geldi. İhaleye hangi şirketler teklif verdi?


tüyap palas

tüyap

Tüyap Palas, fuar katılımcılarına konforlu bir konaklama çözümü sunuyor. Şık tasarımı ve iş dünyasının ihtiyaçlarına uygun yapısıyla Tüyap Palas, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nin içinde yükseliyor.


Ocak 2014'te hizmete girecek olan 4 yıldızlı, 260 odalı Tüyap Palas günün yorgunluğunu hızlıca üzerinizden atmanızı sağlayacak konforlu ve günün yoğun temposu esnasında ihtiyaç duyacağınız rahatlık ve esnekliği bir arada sunmayı hedefliyor. Otel bünyesinde 7 süit oda ve engellilere uygun hazırlanmış odalar da bulunuyor. 


Tüyap Palas Fuar Merkezi ile birlikte 26 toplantı salonu ve 1000 kişilik balo salonu ile her türlü iş toplantısı ve kutlama organizasyonu için misafirlerine imkan sağlıyor. Otel genelinde wi-fi hizmeti ücretsiz sunuluyor. 


Fuar Dünyasının İçinde yer alan Tüyap Palas sayesinde artık aynı yerde hem çalışıp hem dinlenmek...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss