üçkuyular metrosu açıldı

üçkuyular metrosu açıldı mı

Yılan hikayesine dönen inşaat çalışmalarını tamamlamak üzere olan belediye, Mart ayı itibari ile deneme seferlerine başlama kararı aldı. Yolculu seferlerin ise Nisan ayında başlayacağı öğrenildi.

İzmir İnönü Caddesi nin

İzmir İnönü Caddesi'nin Poligon bölümünü yeniden trafiğe açılıyor!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Üçyol - Üçkuyular Metrosu'nun yapım çalışmaları nedeniyle 2010 yılı Haziran ayında araç trafiğine kapattığı İnönü Caddesi' nin Poligon bölümünü yeniden trafiğe açıyor...

Kadıköy-Kartal metrosu açıldı,

Kadıköy-Kartal metrosu açıldı, ev fiyatları tavan yaptı!

Metro güzergâhında yükselmeye başlayan konut fiyatları, açılış döneminde tavan yaptı. En yüksek artışın yaşandığı Kozyatağı’nda geçen yıl 355 bin lira olan dairenin fiyatı 450 bin lira seviyesine çıktı

İstanbullulara müjde! Kadıköy-

İstanbullulara müjde! Kadıköy- Kartal metrosu açıldı!

Günlük 700 bin yolcu kapasiteli Kadıköy-Kartal metrosu açılışı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından bugün yapıldı

Şişhane metrosu

Şişhane metrosu açıldı

"Taksim-Yenikapı" hattı "Taksim-Şişhane" istasyonu ile "4. Levent-Atatürk Oto Sanayi" metro hattının açılışı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından bugün yapıldı.

İstinye Park halka

İstinye Park halka açıldı

Orjin Grup ve Doğuş Grubu ortaklığıyla yaptırılan İstinyePark, halka açıldı. Alışveriş merkezinin açılması dolayısıyla düzenlenen basın tanıtımında konuşan İstinyePark Genel Müdürü Hakan Kurt, merkezin inşaatının 2005 yılı Temmuz ayında başladığını ve 27

Dünya Alışveriş Merkezi

Dünya Alışveriş Merkezi açıldı

İstanbul Yeşilköy'deki Dünya Ticaret Merkezi (İDTM) içinde yer alan kısa adı 'Dünyavm' olan 'Dünya Alışveriş Merkezi dün düzenlenen törenle açıldı.

Misland ın ilk etabı

Misland'ın ilk etabı açıldı

Elazığ'daki Türkiye'nin en büyük eğlence ve alışveriş merkezlerinden Misland'ın ilk etabı resmen açıldı.

Sabiha Gökçen de zarflar

Sabiha Gökçen'de zarflar açıldı

Sabiha Gökçen'in YİD ihalesinde kapalı zarflar açıldı. kimin ne kadar teklif ettiği açıklanmadı


üçkuyular metrosu açıldı mı

üçkuyular metrosu açıldı


İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından 2005 yılında temeli atılan İzmir Metrosu'nda sona gelindi. Yılan hikayesine dönen inşaat çalışmalarını tamamlamak üzere olan belediye, Mart ayı itibari ile deneme seferlerine başlama kararı aldı. Yolculu seferlerin ise Nisan ayında başlayacağı öğrenildi. Kocaoğlu, metro müjdesini, önceki gün yapılan CHP milletvekilleri toplantısı sırasında verdi. 


Büyükşehir Belediyesi, 2005 yılında görkemli bir törenle temeli atılan ancak bir türlü bitirilemeyen ÜçyolÜçkuyular Metro Hattı'nm ikinci etap inşaat çalışmalarında da sona yaklaştı. Hat üzerindeki îzmirspor ve Hatay istasyonlarını geçen yıl hizmete açan belediye, Poligon'da yaşanan çökmenin giderilmesinin ardından tüneli tamamen açtı ve Göztepe, Poligon ve Fahrettin Altay istasyonları ile ray döşeme çalışmalarını da büyük ölçüde tamamladı. 


200 BİN YOLCU 

Yüklenici firma ile 7 Mart'a kadar sözleşmesi bulunan belediyenin, Şubat ayının son haftası ya...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss