X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

ülker fabrikası

ülker fabrikası davutpaşa

Ülker markasını da bünyesinde bulunduran Yıldız Holding, Davutpaşa"daki Ülker Shop tesisi ve deposunu Tacir ailesine sattı...

Ülker Aytaç ı satın

Ülker Aytaç'ı satın alıyor!

Dün 182 milyon liraya 60 yıllık Adapazarı Şeker Fabrikası'nı satın alan Yıldız Holding'den (Ülker) bugün dev satın alma haberi daha geldi...Ülker Aytaç'ı satın alıyor...

Yıldız Holding, Ülker

Yıldız Holding, Ülker Shop tesisini Tacir ailesine sattı

Ülker markasını da bünyesinde bulunduran Yıldız Holding, Davutpaşa"daki Ülker Shop tesisi ve deposunu Tacir ailesine sattı...

Sinpaş, Kâğıthane deki proje

Sinpaş, Kâğıthane'deki proje için plan bekliyor!

Ahmet Çelik, Topkapı'daki Ülker Fabrikası'nın yanında, Sinpaş Topkapı İş Merkezi projesine başladıklarını hatırlattı

GYO dan eski likör

GYO'dan eski likör fabrikası için açıklama

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) A.Ş, Mecidiyökey'deki eski likör fabrikası ve müştemilatının satışının, Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Yüksek Kurulu kararı doğrultusunda gerçekleştirildiğini bildirdi..

Türkiye nin en büyük

Türkiye'nin en büyük GRC fabrikası üretime başlıyor

Türkiye'nin en büyük elyaf katkılı beton üretim fabrikası, Teknik Holding bünyesindeki `Betofiber' markası ile üretim yapmaya hazırlanıyor.

Çinli Chery, otomobil

Çinli Chery, otomobil fabrikası için Sakarya`da arazi baktı

Çin otomobil markası Chery, Sakarya'ya fabrika kurmak istiyor. Türkiye'de kurmayı planladıkları otomobil fabrikası için Sakarya'da yer bakan şirket yöneticileri, 2 bin dönüm arazi istiyor.

TOKİ`nin Mecidiyeköy Likör

TOKİ`nin Mecidiyeköy Likör Fabrikası satışında geri sayım başladı

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi, Gelir İdaresi Başkanlığınca Başbakanlık Toplu Konut İdaresine (TOKİ) devredilen Şişli'deki Tekel Likör ve Konyak Fabrikası'nın da bulunduğu 23 bin 711 metre kare yüz ölçümlü alana ilişkin plan tadilatını onayladı.

Mecidiyeköy deki Likör fabrikası

Mecidiyeköy'deki Likör fabrikası TOKİ'ye geçiyor ve gökdelen oluyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanı Erdoğan Bayraktar, Mecidiyeköy'deki eski Likör Fabrikası'nın arazisini Maliye Bakanlığı'ndan 230 milyon YTL tahmini bedel üzerinden devir aldıklarını söyledi.


ülker fabrikası davutpaşa

ülker fabrikası

 Bünyesinde bisküvi ve çikolata markası Ülker"i de bulunduran Yıldız Holding, Davutpaşa"daki ana fabrika binasının karşısında bulunan ve bir zamanlar tifdruk matbaası olan deposunu, Tacir ailesine sattı. Aralık ayında yapılan satışla birlikte 15 bin 825 metrekare büyüklüğündeki tesisin beşte birine Nermin Tacir, beşte ikisine Ziya Tacir, beşte ikisine ise İsmail Tacir sahip oldu.

Kiracı olarak devam

Ziya Tacir, Tuncay Özilhan"ın yeğeni Türkan Özilhan"la evli ve bir zamanlar Tacirler Menkul Değerler"in genel müdürlüğünü de yapmıştı. Binanın satış bedeli açıklanmamakla birlikte kulislerde mülkün satış değerinin 1,5 emsal değerine göre 7,5 milyon TL"yi bulduğu konuşuluyor. Ülker Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker, mülkle ilgili yeni proje geliştirilinceye kadar kendilerinin kiracı olarak depoyu kullanmaya devam edeceklerini belirtirken œşžehir içinde daha fazla büyümek niyetinde değiliz. Biz...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss