X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

Yılbaşı Konsepti

Yılbaşı Konsepti Tasa

Moda, lezzet ve eğlenceyi bir araya getiren yeni yaşam küresi, Palladium Alışveriş Merkezi, 2009 Yılbaşı Konsepti Tasarım Yarışması'nda ilk 3'e girdi.

MESA personeli 40.

MESA personeli 40. Yıl'da yılbaşı balolarında buluştu

MESA personeli, 40. Kuruluş Yılı'nda Sheraton Hotel Convention Center'da düzenlenen personel yılbaşı baloları ile buluştu

Kervan Gıda

Kervan Gıda Bebeto konsepti ile büyüyor!

Kervan Gıda'nın alışveriş merkezlerinde kurduğu Bebeto Eğlence Adası konsepti, vereceği franchise'larla büyüyecek

Ankamall AVM nin yılbaşı

Ankamall AVM'nin yılbaşı süslemelerinde geri dönüşüm konsepti!

ANKAmall Alışveriş Merkezi bu yılki yılbaşı süslemelerinde geri dönüşüm konsepti kullanıldığı bildirildi

Yılbaşı ikramiyesiyle 60

Yılbaşı ikramiyesiyle 60 adet lüks konut alınabilir!

Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekiliş biletleri bugünden itibaren satışa sunuluyor...

Palladium yılbaşı tasarımında

Palladium yılbaşı tasarımında ilk 3'te

Palladium Alışveriş Merkezi, yeni yıl dekorasyonu ile Birleşmiş Markalar Derneği tarafından düzenlenen, 2009 Yılbaşı Konsepti Tasarım Yarışması'nda en güzel üç AVM'den biri oldu.

Palladium Yılbaşı Konsepti nde

Palladium Yılbaşı Konsepti'nde İlk 3'e Girdi

Moda, lezzet ve eğlenceyi bir araya getiren yeni yaşam küresi, Palladium Alışveriş Merkezi, 2009 Yılbaşı Konsepti Tasarım Yarışması'nda ilk 3'e girdi.

Bu yılbaşı AVM ler

Bu yılbaşı AVM'ler daha sönük

Kriz döneminde işlerinin düştüğünden yakınan Alışveriş Merkezi (AVM) yönetimleri, yılbaşı öncesi aydınlatmada da tasarrufa gidiyor.

Gökkuşağı Evleri nde yılbaşı

Gökkuşağı Evleri'nde yılbaşı kampanyası

Bilişim Mühendislik tarafından inşa edilen ve Gayrimenkul Ticaret Yatırımlar Limited Şirketi tarafından satışa sunulan Kurtköy'deki Gökkuşağı Eveleri için cazip bir yılbaşı kampanyası düzenledi.


Yılbaşı Konsepti Tasa

Yılbaşı Konsepti
Yerli ve yabancı toplam 165 mağazası ile İstanbul Anadolu yakasındaki alışveriş alışkanlıklarını tümüyle değiştiren Palladium Alışveriş Merkezi, muhteşem yeni yıl dekorasyonu ile Birleşmiş Markalar Derneği tarafından düzenlenen, 2009 Yılbaşı Konsepti Tasarım Yarışması'nda dekorasyonu en güzel üç AVM'den biri oldu.

Konuklarına salt bir alışveriş merkezinden öte, farklı bir yaşam deneyimi sunan ve "Anadolu yakasının yeni yaşam küresi" olarak nitelendirilen Palladium, yeni yıl konsepti kapsamında, konuklarını büyük cam küresinin uzantısı niteliğinde olan ve ışıklı kürelerden oluşan dev yılbaşı ağacı ve beyaz LED ışıklarla donatılan kolonlar ile karşıladı.

Alışveriş merkezinin içinde ise özel olarak tasarlanan 3 boyutlu ve beyaz LED ışıklardan oluşan martıların ve Palladium'un logosunu stilize eden garlandların yer aldığı göz alıcı dekorasyon küçük büyük herkesin ilgisini çekti. Adeta pırlanta gibi parıldayarak...

bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss