X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

zeytin suyu tepesi

zeytin suyu tepesi evleri

Saros İnşaat tarafından Kumburgaz'da inşa edilen Zeytinsuyu Tepesi Evleri'nin 4. ve 5. etabında kalan son 4 villanın fiyatı 275 bin dolar...

Zeytinsuyu Tepesi Evleri nde,

Zeytinsuyu Tepesi Evleri'nde, 275 bin dolara! Son 6 villa!

Saros İnşaat tarafından Kumburgaz'da inşa edilen Zeytinsuyu Tepesi Evleri'nin 5. etabında kalan son 6 villa için yeni bir kampanya başlatıldı.

Zeytinsuyu Tepesi Evleri nde

Zeytinsuyu Tepesi Evleri'nde 250 bin dolara! Döviz kuru 1.30!

Saros İnşaat tarafından Kumburgaz'da inşa edilen Zeytinsuyu Tepesi Evleri'nde 31 Aralık'a kadar sürecek yeni bir kampanya başlatıldı.

Zeytinsuyu Tepesi Evleri nde

Zeytinsuyu Tepesi Evleri'nde dolar 1.30!

Saros İnşaat tarafından Kumburgaz'da inşa edilen Zeytinsuyu Tepesi Evleri'nde 31 Aralık'a kadar sürecek yeni bir kampanya başlatıldı.

Termal Göl Villaları

Termal Göl Villaları suyu temel aldı

Termal Göl Villaları Babil'in Asma Bahçeleri'nde olduğu gibi suyu temel aldı.

Zeytinsuyu Tepesi Evleri ni

Zeytinsuyu Tepesi Evleri'ni Saros yapacak, eşyayı Simtel koyacak

Zeytinsuyu Tepesi Evleri'nde yüzde 1.23 faiz ve 40 bin YTL'lik nakit indirim kampanyası 31 Temmuz 2008'e kadar uzatıldı.

Zeytinsuyu Tepesi Evleri nde

Zeytinsuyu Tepesi Evleri'nde 40 bin YTL'lik indirim kampanyası sürüyor

Geçtiğimiz ay Zeytinsuyu Tepesi Evleri'nde uygulanan 40 bin YTL'lik nakit indirim fırsatı Temmuz'un sonuna kadar devam edecek.

Zeytinsuyu Tepesi Evleri`nde

Zeytinsuyu Tepesi Evleri`nde ev alana 1 yıl çocuk bakım hizmeti bedava

Saros İnşaat'ın Kumburgaz'daki projesi Zeytinsuyu Tepesi Evleri'nde 5'inci etaptan konut alanlara 1 yıl boyunca ücretsiz hizmetli ve çocuk bakıcısı imkânı sağlanacak. Kampanya, 13 Aralık'ta sona eriyor.

Zeytin ağaçlı arazide

Zeytin ağaçlı arazide Olivehill

Bodrum'da inşa edilen 41 villalık Olivehill, zeytin ağaçları ile donatılacak. Sitenin içinde yalnızca golf arabaları ile dolaşılacak. Projenin 2008 yazında tamamlanması planlanıyor.


zeytin suyu tepesi evleri

zeytin suyu tepesi

Saros İnşat tarafından Kumburgaz'da yapılan Zeytinsuyu Tepesi Evleri 5 etapta 92 villadan oluşuyor. Alanları 192 metrekare olan villalar 3+1 şeklinde konumlandırılıyor. Zeytinsuyu Tepesi Evleri'nin 4. ve 5. etabında kalan son 4 villa için dolar kuru 1.30'a sabitlendi. Projede kalan son villaların fiyatları 275 bin dolara satılıyor. Kampanya 30 Haziran 2009'a kadar sürecek.

Hemen tapu teslimi yapılan Zeytinsuyu Tepesi Evleri'nde, kablosuz internet erişimi, doğalgaz, yangın, su ve duman detektörleri yer alıyor. Ayrıca projede çocuk oyun parkı, fitness salonu, her odada gömme dolap, jakuzi gibi fonksiyonel özelliklerin yanı sıra gece görüşlü ve harekete duyarlı kamera sistemi, sabit IP ile uzak bilgisayardan site kameralarını izleme, 24 saat aktif güvenlik sistemi ve görüntülü kapı telefonu faaliyeti de bulunuyor.

Zeytinsuyu Tepesi Evleri, TEM'den Yeşilköy Havaalanı...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss