Haliç Nef İki ödeme planı!

200 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışların sürdüğü Haliç Nef İki ödeme planı 'na haberimizden ulaşabilirsiniz...


Kategori: Proje Güncel
Firma: Timur Gayrimenkul
Proje: Nef 02


 1 ofis bloğu ve 3 rezidans bloğunun yer aldığı Nef İki projesinin satışları sürüyor.  Timur Gayrimenkul imzası ile Haliç'te inşa edilen Nef İki Haliç projesinde 1+1 daireler 60 metrekare ile 90 metrekare, 3+1 daireler ise 90 metrekare ile 125 metrekare arasında değişen büyüklüklerde inşa ediliyor.  61 bin metrekare alan üzerinde yükselen Nef İki Haliç ödemeleri bilgisine göre minimum daire fiyatı 200 bin liradan başlıyor. Nef İki Haliç daire fiyatları 'na göre Nef İki Haliç projesinin daireleri minimum 200 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Nef İki Haliç ödemeleri 'ne göre banka kredisi kullanılabiliyor. Nef İki Haliç ödemeleri bilgisinin ayrıntıları şu şekilde: 


Nef İki Haliç ödeme planı: 


Banka kredisi ile alım yapılabilen Haliç Nef İki ödeme planı 'na göre minimum yüzde 10 oranında peşinat ödeniyor. Yüzde 15'lik dilimin teslimde ödendiği Haliç Nef İki ödeme planı bilgisi dahilinde kalan miktar için banka kredisi kullanılabiliyor. 


Nef İki Haliç projesinde karaoke odası, davet salonu, sanat atölyesi, kişisel gelişim stüdyosu ile misafir odaları, barbekü alanı ve yüzme havuzları gibi imkanlar yer alıyor.Nef İki Haliç kroki: 
Nef İki Haliç teslimleri: Nef İki Haliç 'te daireler 2013 Ağustos'ta teslim ediliyor.
Telefon :0850 250 06 33 

Web adresi :www.nefhalic.com

Gülay ODABAŞI/Emlakkulisi.com


projeye sor


Emlakkulisi Kredi Hesaplama


Tutar:
TL
Vade:
Ay
Oran:
%
Taksit: 1.250TL
emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ