İçerenköy Kent Plus Centrum Evleri'nde 337 bin TL'ye 3+1!

İçerenköy Kent Plus Centrum Evleri'nde 3+1’lerin fiyatları 337 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. KentPlus Centrium Park & Centrium Tower projesinin inşaatına geçtiğimiz Kasım ayında başlandı...

İçerenköy Kent Plus Centrum Evleri'nde 337 bin TL'ye 3+1!

İçerenköy Kent Plus Centrum Evleri'nde KentPlus Centrium Park 19, KentPlus Centrium Tower 34 katlı olarak inşa ediliyor. Binaların taban oturumu da arsa alanının yüzde 15’ine denk geliyor. KentPlus Centrium Park & Centrium Tower projesi projesinde biri rezidans bloğu olmak üzere toplam 4 blok yer alıyor.

Kentplus Centrum Evleri'nin sosyal alanlarında açık - kapalı otopark, 24 saat güvenlik, deprem güvenliği, açık yüzme havuzu, basketbol sahaları, yürüyüş, aktivite ve oyun alanları, rezidans hizmetleri, her blokta resepsiyon, güneş enerjili çevre aydınlatmaları, düşük enerji tüketimli binalar ve üyelik sistemi ile çalışacak olan Pleon Sportivo 2 buunuyor.

KentPlus Centrium Park & Centrium Tower'da stüdyo dairelerin fiyatları 101 bin TL’den, 1+1’lerin fiyatları 176 bin TL’den, 2+1’lerin fiyatları 230 bin TL’den, 3+1’lerin fiyatları ise 337 bin TL’den başlıyor.

KentPlus Centrium Park & Centrium Tower projesinin inşaatına geçtiğimiz Kasım ayında başlandı. Teslimler 2012 yılının Aralık ayında yapılacak. KentPlus Centrium Park & Centrium Tower projesinde metrekare ortalama satış fiyatı 2 bin 800 TL ile 3 bin TL arasında değişiyor.KentPlus Centrium, sadece konumu ve manzarasıyla değil, hizmet kalitesiyle de Avrupa’daki benzerleriyle yarışacak bir proje olarak hazırlandı.

7 gün 24 saat boyunca hizmet etmeye hazır resepsiyonu, kuru temizleme servisi, teknik desteği, catering, vale ve housekeeping hizmetleri ile yaşamınızın her anını kolaylaştıracak özellikler KentPlus Cantrium’da bulunacak.

Toplam 800 konuttan oluşan projenin Kentplus Tower bölümünde home ofis olarak da kullanabilecek 1+0, 1+1 ve 2+1 tipinde daireler bulunurken, Centrium Park’ta 1+1’den 4+1’e daire seçenekleri mevcut. 22 bin metrekare alana inşa edilen KentPlus Centrium Park & Centrium Tower projesinin inşaat alanı ise 110 bin metrekare.

KentPlus Centrium Park & Centrium Tower projesinde peşin satışlarda veya banka kredili satışlarda peşinat üzerinden yüzde 3 indirim yapılıyor. Banka kredili satışlarda yüzde 5 peşinat ödemek yeterli oluyor. İki ya da dört ara ödemeyle İş Bankası, Yapı Kredi, Vakıfbank,  Finansbank, Denizbank, ING Bank, Garanti Bankası’ndan kredi kullanabiliyor. Yüzde 0.76’dan başlayan faiz oranları uygulanıyor. Projeye özel masrafsız konut kredisi kullanılabiliyor. Firma kredili ödemelerde yüzde 25 peşinat ödendiğinde yüzde 6 vade farkıyla 30 ay taksit, yüzde 50 peşinat ödendiğinde vade farksız 30 ay taksit yapılıyor.

0216 444 12 00

http://www.kentplus.com/centrium/

Projeden görüntüler için tıklayınız

 


Ebru Duman/Emlakkulisi.com

emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ