ilan999.com, 750 bin kişiye ulaşı!

Türkiye'nin en hızlı seri ilan sitesi `ilan999.com'un aylık ziyaretçi sayısı 750 bin kişiye ulaştı...

ilan999.com, 750 bin kişiye ulaşı!

Kategori: Sektörel

`ilan999.com', hızlı erişimi, kolay kullanımı ve farklı tasarımı ile Türkiye'nin  Emlak  ve otomotivde aranılan yeni seri ilan sitesi oldu...İlan999.com'da aylık ziyaretçi sayısı 750 bine, aylık ilan sayısıysa 150 bine ulaştı.

Türkiye'nin en hızlı erişime sahip seri ilan sitesi "ilan999.com", emlak ve otomotivde uygun fiyatları ayağınıza getiriyor. "ilan999.com"da çok sayıda ve farklı kategorilerde kiralık, satılık konut ve işyeri ile otomobil, motosiklet, arsa gibi pek çok fırsat sizleri bekliyor.

Aylık ilan sayısı kısa sürede 150 bine ulaşan sitede emlakta ve otomotivde farklı kategorilerin sayısı da artıyor. İlan999.com'da satılık ve kiralık emlak ilan sayısı 84 bine, farklı segmentlerdeki otomobil ilan sayısı ise 60 bine ulaştı. 

İlanların iç içe girmediği, ana sayfanın ve fırsat köşelerinin rahatlıkla takip edildiği sitede; aranılan özelliklerdeki ilana girmek, sadece birkaç saniyeyi alıyor. Hızlı erişim sayesinde, kullanıcı fazla vakit kaybetmeden ilgili sayfaya yönlendiriliyor, aynı zamanda bu sayfa yükleme hızı bağlantı problemlerinden de doğacak aksaklıkları önlüyor. 

İlan999.com'da aynı zamanda diğer sitelerden farklı olarak kurumsal üyelik de ücretsiz! Bu ayrıcalıklı hizmet de siteyi, oto galericisi ve emlak ofisi gibi çok sayıda profesyonel kullanıcı için çekim merkezi haline getiriyor.

www.ilan999.com

emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ