İstanbul uygun fiyatlı konut projeleri 2013! 36 bin TL'den başlıyor!

İstanbul'un farklı semtlerinde hayata geçirilen ve 100 bin TL'nin altına satışa sunulan konut projelerini araştırdık. İşte uygun fiyata zengin bir yaşamın kapılarını aralayan İstanbul uygun fiyatlı konut projeleri...

İstanbul uygun fiyatlı konut projeleri 2013! 36 bin TL'den başlıyor!

Kategori: Sektörel

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hayata geçirilen konut projelerinden uygun fiyatlı olanları emlakkulisi.com takipçileri için araştırdık. 100 bin TL'nin altında fiyatlarla satışa sunulan 15 konut projesini mercek altına aldık. 36 bin TL'ye bile konut bulmak mümkün. Uygun fiyata zengin bir yaşamın kapılarını aralayan bu konut projelerinde her bütçeye ve aile tipine uygun daire seçenekleri yer alıyor. Peki ya hangisi size hitap ediyor? Cevabı bu haberde... İşte  İstanbul  uygun fiyatlı konut projeleri....
Tuğba Residence'ta yüzde 25 peşinatla 36 bin TL

Makrom Yapı tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen Tuğba Residence projesinde konutlar 36 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 3 bloktan oluşan projede stüdyo,  1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Tuğba Residence satılık daire fiyatları kapsamında stüdyo daireler 36 bin TL'den, 1+1 daireler 55 bin 500 TL'den, 2+1 daireler 67 bin 500 TL'den, 3+1 daireler ise 85 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla müşteriye sunuluyor. Yüzde 25 ve yüzde 50 peşinatla konut sahibi olunabilen Makrom Tuğba Residence projesinde kalan tutar ise banka kredisi ile taksitlendiriliyor. 
Fly Butik'te 40 bin TL

Uçarlar Yapı tarafından Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Fly Butik Residence projesinde konutlar 40 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunluyor. 12 katlı 2 bloktan oluşan projede toplam 200 konut yer alıyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Beylikdüzü Fly Butik Residence projesinde, teslimlerin 18 ay sonra yapılması planlanıyor. Havaalanına 15 dakika, E-5 ve metrobüse 250 metre ve Tüyap Fuar Alanı'na 2 dakika mesafede konumlanan projede, sauna, masaj salonu,  fitness salonu, havuz, kapalı otopark, duş ve soyunma odaları yer alıyor. 
Kurtköy Helenium Garden'da 69 bin TL

Başarır İnşaat güvencesiyle Kurtköy'de hayata geçirilen Helenium Garden projesinde fiyatlar 69 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Yüzde 50 peşinatla konut sahibi olunabilen Kurtköy Helenium Garden projesinde kalan konut bedeli ise 36 ay vade farksız taksitlendiriliyor. Diğer bir ödeme seçeneğine göre ise yüzde 25 peşinat verilyor kalan tutar ise banka kredisi ile taksitlendiriliyor. Aralık 2014'te teslim edilmesi planlanan Helenium Garden Kurtköy projesi, 4 blokta 280 konuttan oluşuyor. Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden oluşan projede yüzme havuzu, dinlenme alanları, sauna, fitness center, buhar odası, çocuk oyun alanları ve kapalı otopark yer alıyor. 
Esenyurt Nşehir'de 69 bin TL

Özyurtlar İnşaat tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen Nşehir projesinde konut fiyatları 69 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 8 blokta 678 konuttan oluşan Esenyurt Nşehir projesinde stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Yüzde 1 KDV oranı ile satışların devam ettiği Nşehir Esenyurt projesinde taksitle konut sahibi olunabiliyor. Atatürk Havalimanı’na 18 dakika, Avrupanın en büyük alışveriş merkezi olan Marmara Park’a 6 dakika ve Esenyurt Devlet Hastanesi’ne 2 dakika uzaklıkta yer alan Özyurtlar Nşehir projesinde yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, futbol sahası, özel yürüyüş parkuru, oturma alanları ve içinde spor kulübünün yer aldığı sosyal tesis bulunuyor.


 


Terrace Mix'te 77 bin TL'den başlıyor

Terrace Mix projesi İnanlar İnşaat tarafından Esenyurt'ta hayata geçiriliyor. Fiyatların 77 bin TL'den başlangıç gösterdiği Esenyurt Terrace Mix projesi 7 blokta 945 konuttan oluşuyor. 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1  konut seçeneklerinden oluşan İnanlar Terrace Mix'te teslimlerin Ekim 2014'te yapılması planlanıyor. E-5'in yanıbaşında konumlanan proje, metrobüse de yürüme mesafesinde bulunuyor.  E-5 Karayolu'na ve TEM bağlantı yoluna 5 dakika mesafede inşa edilen Terrace Mix'te; çocuk oyun alanları, güvenlik hizmeti, fitness center, Türk hamamı, güneşlenme terasları, aerobik ve pilates alanı ve otopark bulunuyor.
Beylik Konakları'nda peşin 79 bin 500 TL

Osmanlı İnşaat Yapı tarafından Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Beylik Konakları projesinde konutların peşin fiyatları 79 bin 500 TL'den başlıyor. Taksitle de konut sahibi olunabilen projede 60 aya kadar vade imkanı sunuluyor. Toplam bin 86 konuttan oluşan Beylik Konakları projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Teslimlerin Haziran ayı içerisinde yapılması planalan projenin sosyal olanakları arasında ise yüzme havuzu, Türk hamamı, çocuk oyun alanı, yürüyüş parkuru, basketbol sahası, toplantı salonu, tenis kortu, güvenlik hizmetleri ve otopark yer alıyor. 
Beylikdüzü Arena Residence'ta 79 bin 990 TL

Pusula İnşaat güvencesiyle Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Arena Residence projesinde konutlar 79 bin 990 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede firma bünyesinde vade farksız taksit seçenekleri yer alıyor. 7 bin 500 metrekare alan üzerinde toplam 360 konuttan oluşan Beylikdüzü Arena Residence projesinde 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Kasım 2013'te teslim edilmesi planlanan Arena Residence Beylikdüzü projesinde yüzde 1 KDV oranı ile satışlar devam ediyor. Pusula İnşaat Arena Residence projesinin sosyal olanakları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terasları, soyunma  odaları,  buhar banyosu,tuz odası, fitness center, sauna, dinlenme alanları ve çocuk oyun alanları bulunuyor. 
Esenyurt Future Park'ta 80 bin TL. Aralık 2014'te teslim

İstanbul uygun fiyatlı konut projeleri listesindeki bir diğer projede de Future Park. Hiper Gayrimenkul Geliştirme güvencesiyle Esenyurt'ta hayata geçirilen Future Park projesinde fiyatlar 80 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Aralık 2014'te teslim edilmesi planlanan Esenyurt Future Park projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Toplam bin 600 konuttan oluşan projede yüzme havuzu, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanları, fitness center, sauna ve kapalı otopark bulunuyor. 
Esenyurt Lemuria'da hemen teslim 89 bin TL'ye 1+1 daire

BTC İnşaat tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen Lemuria projesinde fiyatlar 89 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Toplam 187 konuttan oluşan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Yüzde 1 KDV oranı ile satışların devam ettiği Esenyurt Lemuria projesinde daire teslimleri hemen yapılıyor. 6-7 katlı 8 bloktan oluşan projenin sosyal olanakları arasında ise yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, fitness salonu, otopark ve güvenlik hizmetleri bulunuyor. 
Almira Gold Stars Evleri'nde 90 bin TL

Altun Yapı güvencesiyle Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Almira Gold Stars Evleri projesinde fiyatlar 90 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 18 ay sonra tamamlanması planlanan projede firma bünyesinde farklı ödeme seçenekleri sunuluyor. 14 katlı tek blokta toplam 191 konuttan oluşan Almira Gold Stars Evleri'nde büyüklükleri 51 ile 132 metrekare arasında değişen 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Bin 500 metrekare alan üzerinde yükselen Beylikdüzü Almira Gold Stars Evleri projesinin sosyal olanakları arasında Türk hamamı, süs havuzları, sauna, fitness merkezi, spa, spor kulübü, teras cafe, housekeeping hizmeti ve otopark bulunuyor.
Stüdyo 24'te yüzde 1 peşinatla 90 bin TL 

Cathay İleri Projeler tarafından Ispartakule'de hayata geçirilen Stüdyo 24 projesinde fiyatlar 90 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 15'er katlı 2 bloktan oluşan Ispartakule Stüdyo 24 projesinde stüdyo, 1+1, 1+1 dubleks ve 2+1 konut seçenekleri yer alıyor. Mayıs 2014'te teslim edilmesi planlanan Stüdyo 24 projesinde farklı ödeme alternatifleri sunuluyor. Stüdyo 24 ödemeleri dahilinde, konut tutarının 25’lik diliminin yüzde 1’i hemen ödendikten sonra konut peşinat bedeli olan 24’lük kısım 6 ay sonra tek seferde ödenip kalan tutar için banka kredisi kullanılabiliyor. İkinci olarak yüzde 1 oranında peşinat ödendikten sonra yüzde 24’lük dilim 6 eşit taksite bölünüyor ve kalan tutar banka kredisi ile ödeniyor. Ya da daire tutarının yarısı peşinat bedeli olarak ödeniyor ve kalan kısım 6 ay aralıkla iki vadeye bölünebiliyor veya  yüzde 25' peşinat olarak veriliyor ve geriye kalan miktar banka kredisi kapsamında vadelendiriliyor.
Gümüş Residence'ta 92 bin 500 TL

Harşit Yapı tarafından Beylikdüzü'nde inşa edilen Gümüş Residence projesinde fiyatlar 92 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 30 peşinatla konut sahibi olunabilen Beylikdüzü Gümüş Residence projesinde kalan tutar ise 36 ay taksitlendiriliyor. Ağustos 2014'te teslim edilmesi planlanan projede stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor. Harşit Yapı Gümüş Residence projesinin sosyal olanakları arasında ise kapalı yüzme havuzu, masaj odası, fitness center, resepsiyon hizmetleri, Türk hamamı ve 24 saat güvenlik hizmetleri bulunuyor. 

Kurtköy Mini Point'te 94 bin 710 TL

Mini Point projesi Anadolum İnşaat güvecesiyle Kurtköy'de hayata geçiriliyor. Fiyatların 94 bin 710 TL'den başlangıç gösterdiği projede yüzde 30 peşinatla 120 aya kadar taksit imkanı sunuluyor. Taksitlerin 663 TL'den başlangıç gösterdiği Kurtköy Mini Point projesi, stüdyo, 1+1 ve 2+1 konut seçeneklerinden oluşuyor. Teslimlerin hemen yapıldığı Minipoint Kurtköy'de konutların büyüklüğü 45 ile 105 metrekare arasında değişiyor. 5 bin 400 metrekare alan üzerinde yükselen Kurtköy Mini Poin projesinde toplam 132 konut yer alıyor. Projenin sosyal olanakları arasında ise yüzme havuzu, güneşlenme terası, fitness center, kafeterya,  çocuk oyun alanı, basketbol ve mini futbol sahası, hobi odası, otopark ve 24 saat güvenlik yer alıyor. 
Terra Ataşehir'de 50 ay  vade farksız taksitle 96 bin TL

Kent Art İnşaat tarafından Ataşehir'de hayata geçirilen Terra Ataşehir projesinde fiyatlar 96 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen Terra Ataşehir'de kalan tutar ise 50 ay sıfır faizle taksitlendiriliyor. Haziran 2015'te teslim edilmesi planlanan Kent Art Terra Ataşehir projesi 27 bin metrekare alan üzerinde toplam 210 konuttan oluşuyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve penthouse daire seçenekleri yer alıyor. 
Milpark Plus'ta hemen teslim 96 bin TL 

Milpark Plus Esenyurt projesi Deira Yapı güvencesiyle Esenyurt'ta hayata geçiriliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden oluşan projede fiyatlar 96 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Büyüklükleri 80 ile 177 metrekare arasında değişen dairelerden oluşan Esenyurt Milpark Plus Esenyurt projesinde yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan tutar ise banka kredisi ile 120 ay vadelendiriliyor. Teslimlerin hemen yapıldığı Milpark Konutları Plus'ta yüzde 1 KDV oranı uygulanıyor.  Metrobüse 400 metre mesafede yer alan ve  Büyükçekmece- Avcılar E-5 otoyolu ile E-5 TEM bağlantı yolunun orta kısmında bulunan Konutları Plus Beylikdüzü CarrefourSA'ya yürüme mesafesinde konumlanıyor. İçerisinde açık otopark, kapalı otopark, fitness salonu, futbol sahası, basketbol sahası, açık yüzme havuzu, tenis kortu, 7/24 özel güvenlik ve havuz cafe gibi olanaklara sahip olan Milpark Konutları Plus E5 otoyolu ve E5 TEM yollarına yalnızca 8 dakika uzaklıkta yükseliyor. 


Şengül KIRMIZITAŞ/Emlakkulisi.com


emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ