İzmir 35. Sokak Evleri fiyatları 316 bin TL 2+1 bahçeli dubleks!

35. Sokak, bu Sevgililer Günü’nü ‘Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları’ yarışmasında kazandığı 3 farklı ödül ile kutluyor. 35. Sokak, markalı konut sahibi olmak isteyenler için Sevgililer Günü’ne özel avantajlar sunuyor

İzmir 35. Sokak Evleri fiyatları 316 bin TL 2+1 bahçeli dubleks!

Kategori: Konut
Firma: Akşan Yapı
Proje: 35. Sokak

 İzmir’in ilk yeşil projesi 35. Sokak’ın özel konseptli ve bahçeli ikinci etap konutlarında Sevgililer Günü’ne özel olarak yüzde 0,35 faiz oranı ve 72 aya varan vade seçenekleri markalı konutun birincisi 35. Sokak’lı olmak isteyenleri bekliyor. 


İzmir’in gelişen aksında yer alan ve Türkiye’nin BREEAM sertifikalı ilk ve tek konut projesi olan 35. Sokak’ın ikinci etabı 257 adet konuttan oluşuyor. Metrekare büyüklüklerinin 81 m² ile 272 m² arasında değişiklik gösterdiği ikinci etapta; 1+1 bahçeli evler, 2+1 bahçeli dubleksler, 3+1 balkonlu dubleks sıra evler, 3+1 bahçeli dubleks sıra evler, 3+1 bahçeli dubleks ve 4+1 avlulu evler olmak üzere toplam 6 tip konut seçeneği sunuluyor. 


Projedeki konutlardan 81 metrekarelik 1+1 bahçeli evler 204 bin TL'den, 128 metrekarelik 2+1 bahçeli dubleksler 316 bin TL'den, 178 metrekarelik 3+1 dubleks balkonlu sıra evler 354 bin TL'den, 178 metrekarelik 3+1 dubleks bahçeli sıra evler 396 bin TL'den, 181 metrekarelik 3+1 bahçeli dubleksler 454 bin TL'den ve 272 metrekarelik 4+1 dubleks avlulu evler 604 bin TL'den satışa sunuluyor. 


Çocuklu ailelerin tercihi 35. Sokak

Çocukların arkadaşları ile sokakta güven içinde oynayabileceği 35. Sokak, satışa sunulduğu günden bu yana özellikle çocuklu aileler tarafından büyük ilgi görüyor. Bahçeli evleri, 2 km boyunca uzanan tek bir sokak üzerinde sıralanan  35. Sokak  geleneksel sokak kültürünü ve unutulan komşuluk ilişkilerini yeniden canlandıracak. Gürültüden uzak, bahçeli ev hayatı yaşayacağınız 35. Sokak, sosyal tesisi ve 95 bin metrekare yeşil alanı ile yeni bir hayata adım atmanızı sağlayacak.

 

Ege’nin incisi İzmir’de kışlık ve yazlık bir arada, üstelik daire fiyatına 35. Sokak’ta

Türkiye’nin depreme dayanıklı çelik yapı sistemi ile inşa edilen en büyük konut projesi 35. Sokak’ta, konut sahibi olmak isteyenlere birçok avantaj bir arada sunuluyor. Muhteşem doğası, sosyal donatıları, bahçeli konutları, yalıtım – iklimlendirme özellikleri sayesinde yaz / kış ayrımı olmaksızın her mevsim kullanım için ideal bir proje olarak dikkat çekiyor. Diğer taraftan 35. Sokak, daire fiyatına bahçeli konut sahibi olma fırsatı da sunarak şehir hayatından kopmadan bahçeli ev hayatı yaşanabilmesini sağlıyor. 


Dört dörtlük bir Ege Kasabası

Uluslararası yeşil bina sertifikası BREEAM’e sahip ilk ve tek konut projesi 35. Sokak’ta, yapısal çelik sisteminin avantajları ile Türkiye’de ilk defa kullanılan solar elektrik enerjisi sistemiyle yılda 400 bin kWh elektrik üreterek 290 ton daha az karbon salımı gerçekleştirilmesi hedefleniyor. Ayrıca proje evlerinde kullanılacak yüksek verimli ısıtma ve soğutma sistemi (hava kaynaklı ısı pompası) sayesinde de her yıl 376 bin kWh elektrik tasarrufu sağlanarak 272 ağaç kurtarılması planlanıyor. 


Tam “95 dönüm” yeşil alanıyla 35. Sokak, yaşamınızın her anında doğayı doya doya tatmanıza olanak tanıyor. Sürdürülebilir yaşam konseptiyle doğa dostu çözümler sunan 35. Sokak, 1350 m² spor merkezi, basketbol sahası, tenis kortu, fitness salonu, spa salonu, Türk hamamı, sauna, yürüyüş ve bisiklet parkurları, iki adet açık yarı olimpik havuz, bir adet yarı kapalı yarı olimpik havuz, kreş, kütüphane, organik sebze ve meyve bahçeleri manavını bünyesinde barındırıyor.


35. Sokak’ta Çelik Sağlamlığı

35. Sokak şu anda dünyada depreme karşı en güvenilir yapı sistemi olan yapısal çelik sistemi ile inşa ediliyor. Bu sistem ile kullanıcılara ısı, ses, nem, gün ışığı gibi alanlarda yüksek yapı fiziği imkanı sunuluyor. Diğer yapı sistemlerine göre çok daha uzun ömürlü olan yapısal çelik sistemi aynı zamanda kolonsuz ve kirişsiz tasarım, iç mimari ve dekorasyon rahatlığı ile ferah ve daha geniş iç mekânlar sağlıyor.


444 55 35

http://www.otuzbesincisokak.com
emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ