Konut kredisi güncel faiz oranları!

Konut kredisi faiz oranları güncellendi. Kredi Pazarı verilerine göre 10 yıllık faiz oranlarına göre DD Mortgage yüzde 0,87 faiz oranı ile yine ilk sırada yerini koruyor...

Konut kredisi güncel faiz oranları!

Kategori: Mortgage

Konut kredisi faiz oranları güncellendi. 10 yıllık faiz oranları yüzde 0,87'den başlangıç gösteriyor. Kredi Pazarı verilerine göre faiz oranları dün güncellendi. 


Güncel faiz oranlarına istinaden DD Mortgage yüzde 0,87 faiz oranı ile yine ilk sıradaki yerini koruyor. Yapı Kredi ve Ziraat bankası yüzde 0,89 faiz oranı ile ikinci sırada yer alıyor. Abank, yüzde 0,93 faiz oranı ile üçüncü sıradaki yerini sürdürüyor.


Yüzde 0,95 faiz oranı ile Kuveyt Türk'ün Abank'tan sonra geldiği güncel faiz oranlarına göre Halkbank'ın faiz oranları yüzde 0,97 olarak belirlendi.


Garanti Bankası, İş Bankası ve Vakıfbank faiz oranını yüzde 0,98 belirlerken, Denizbank, TEB, Fibabanka ve ING Bank yüzde 0,99'dan belirledi.


Tekstilbank yüzde 1.01, Türkiye Finans ve Albaraka Türk yüzde 1.04 oranı ile işlem uygularken, Akbank ile HSBC yüzde 1,05 faiz oranı ile işlem yaptı.


Konut kredisi güncel faiz oranları na göre Finansbank yüzde 1,09'dan, Anadolubank yüzde 1,15'ten ve Şekerbank yüzde 1,19'dan başlayan faiz oranları ile işlem yaptı.

Melek GÜNER/Emlakkulisi.com


emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ