Koyuncuoğlu Sitesi'nde 210 bin TL'ye 4+1 dubleks!

Koyuncuoğlu Sitesi'nde fiyatlar 85 bin TL ile 210 bin TL arasında değişiyor

Koyuncuoğlu Sitesi'nde 210 bin TL'ye 4+1 dubleks!

Kategori: Konut

Koyuncuoğlu Sitesi, Yapı Teknik Mühendislik tarafından Pendik'te inşa ediliyor. İnşaatına Mart 2007'de başlanan projenin 4 etapta teslim edilmesi planlanıyor. 45 konutluk ilk etapta ve 58 konutluk ikinci etapta yaşamın başladığı Koyuncuoğlu Sitesi'nde 3.etap 5 ay sonra teslim edilecek.E-5'e 1 kilometre mesafede olan deniz manzaralı projede otopark yer alıyor.

5 katlı 16 blokta 240 konuttan meydana gelen Koyuncuoğlu Sitesi'nde fiyatlar 85 bin TL'den başlayarak 210 bin TL'ye kadar yükseliyor. Firma bünyesinde vadelendirme yapılmazken tüm bankalardan minimum yüzde 20 peşinatla konut kredisi kullanılabiliyor. Peşinatlar 17 bin TL'den başlıyor. Konut bedelinin tamamını peşin ödemek isteyenlere indirim yapılıyor.

23 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen projede alanları 56 metrekare olan 1+1, alanları 75 metrekare olan 2+1, alanları 100 ve 110 metrekare olan 3+1 ve alanları 185 metrekare olan 4+1 dubleksler bulunuyor.

1996 yılından beri inşaat sektöründe profesyonelce hizmet isteyen kuruluşlarla çalışmalarını sürdüren Yapı Teknik Mühendislik, ana iştigal konusu olan her türlü inşaat yapım - taahhüt işlerini teknik bilgi, detaylı çalışma ve tecrübesi ile hizmete sunuyor.

Yapı Teknik Mühendislik Avrupa'nın konusunda uzman firmaları tarafından en son teknolojilerle üretilen malzemeleri ve sistemleri ithal ediyor. İthal edilen malzemelerin ve sistemlerin direkt satışı olmakla birlikte istendiği takdirde Yapı Teknik ekipleri tarafından uygulanabiliyor veya uygulama desteği ve eğitimi verilebiliyor.

www.yapiteknikmuhendislik.com

info@yapiteknikmuhendislik.com

0 216 598 30 98

Projeden görüntüler için tıklayınız...

Ebru DUMAN/Emlakkulisi.com

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ