Kütahya Porselen Osmanlı serisi'ni tanıttı!

NG Kütahya Porselen, Osmanlı motiflerini taşıyan özel kahve fincanlarıyla saraylara layık bir kahve keyfi yaşatıyor. Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sema Güral Sürmeli tarafından tasarlanan fincanlar, saray zarafetini evlere geti

 Kütahya Porselen Osmanlı serisi'ni tanıttı!

Kategori: Dekorasyon

NG Kütahya Porselen, Osmanlı motifleriyle bezediği fincanlarıyla kahve saatlerine geleneksel bir hava katıyor. En bilinen saray desenlerinin canlı renklerle harmanlandığı fincanlar, dostlarınızla yaşayacağınız lezzet dolu saatlere geleneksel bir stil kazandırıyor. NG Kütahya Porselen’in bu özel serisi, Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sema Güral Sürmeli tarafından dizayn ediliyor.


Özel fincan koleksiyonları şu anda, Kütahya Porselen mağazalarında vitrinleri süslüyor. Koleksiyonların fiyatları 29 TL ile 99 TL arasında değişiyor. Kütahya Porselen uzmanlığıyla üretilen fincanlar, incecik ve zarif yapılarıyla kendinizi sarayda hissetmenizi sağlıyor. 

Fincanlar, motiflerinin yanı sıra renkleriyle de dikkat çekiyor. Desenlerle ahenk içinde olmasına özellikle dikkat edilen canlı renkler, uyumlu bir birliktelik oluşturuyor. 


Osmanlı motifleriyle evinizi saraya dönüştürmek ve bu keyfi tatmak için Kütahya Porselen mağazalarını ziyaret edebilir, internet üzerinden sipariş vermek için ise www.porselensepeti.com adresine tıklayabilirsiniz.


emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ