Kütaya Yoncalı Kaplıcaları'nda kiralık termal tesis

Kütahya İl Özel İdaresi Yoncalı Kaplıcaları'nda mülkiyeti kendisine ait olan 16 bin 711 metrekare yüzölçümlü arsa ve üzerindeki Termal Oteli kiraya verecek

Kütaya Yoncalı Kaplıcaları'nda kiralık termal tesis

Kütahya İl Özel İdaresi'nden alınan bilgilere Yoncalı Kaplıcaları'nda kiraya verilecek olan termal otelde 2 kral dairesi, 6 süit ve 65 adet standart oda olmak üzere toplam 150 yatak kapasiteli tesis ile 20 motel ve 10 apart bulunuyor. Yoncalı Kaplıcaları'ndaki termal tesis için Kütahya İl Özel İdaresi yıllık tahmini kira bedeli olarak 270 bin +KDV ve 8 bin 100 TL'de geçici teminat tayin etti.
 
Yoncalı Kaplıcaları'nın kiralama ihalesi Özel İdare'de ve encümen huzurunda 1 Temmuz 2010 Perşembe günü saat 14.00'te gerçekleştirilecek.

--

Kütahya İl Özel İdaresi İl Encümen Başkanlığı, Yoncalı kaplıcalarında 16 bin 711 metrekare yüzölçümlü arsa,
üzerindeki termal otel ile 20 adet motel ve 10 adet aparttan oluşan taşınmazı kiraya vermek üzere ihale açtı.

Konya Karatay ve Afyonkarahisar Belediyesi gayrimenkul satmak, Amasya İl Özel İdaresi ise turizm alanı tahsis için ihale düzenleyecek.

Kütahya İl Özel İdaresi İl Encümen Başkanlığı, Yoncalı kaplıcalarında 16 bin 711 metrekare yüzölçümlü arsa, üzerindeki termal otel ile 20 adet motel ve 10 adet aparttan oluşan taşınmazı 10 yıl süreyle kiraya verecek.

İhale, Kütahya İl Özel İdaresinde 1 Temmuz 2010 tarihinde saat 14.00'te kapalı teklif usulü ile gerçekleştirilecek.

Katılımcılar şartname ve evrakları, Kütahya İl Özel İdaresi Yazı İşleri Müdürlüğünden mesai saatleri içinde görebilecekleri gibi aynı yerden bedel ödeyerek satın alabilecekler.

Yıllık muhammen kira bedeli 270 bin lira olarak belirlenen ihalede katılımcılardan 8 bin 100 lira tutarında geçici teminat alınacak.
AA

emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ