Merkez Kayaşehir AVM'de 4 milyon 174 bin TL'ye sinema!

Merkez Kayaşehir’de bulunan 1897 metrekarelik sinema salonunun tahmini bedeli 4 milyon 174 bin TL olarak belirlendi…

Merkez Kayaşehir AVM'de 4 milyon 174 bin TL'ye sinema!

Merkez Kayaşehir’de mağazalar 8 Aralık Çarşamba günü açık arttırma ile satışa çıkıyor. MAKRO İnşaat, TOKİ’nin 60 bin konut projesini hayata geçirmesiyle  İstanbul  ’un en büyük uydu kenti olan Kayaşehir’de bölgenin ilk alışveriş merkezi Merkez Kayaşehir’e imzasını atıyor.

TOKİ tarafından satışı yapılacak işyerlerinin muhammen bedelleri 69 bin TL ile 9 milyon 633 bin TL arasında değişiyor. Merkez Kayaşehir’de bulunan 1897 metrekarelik sinema salonunun tahmini bedeli ise 4 milyon 174 bin TL olarak belirlendi. 60 bin konutluk Türkiye’nin en büyük uydu kenti Kayaşehir’de yaşam başlıyor.

Merkez Kayaşehir, 250 bin nüfuslu Kayaşehir’in ilk ve tek alışveriş merkezi olmasının yanı sıra, Başakşehir, Bahçeşehir ve Ispartakule’yi içine alan 3 ila 10 kilometrelik bir alanda bölgenin en büyük alışveriş merkezi olma özelliğine sahip. TOKİ, Kayaşehir’de 2011 yılının ilk çeyreğinde 11 bin 500 konutu sahiplerine teslim edecek.

Çevresinde bulunan okullar ve sosyal tesislerle bölgenin en merkezi yerinde projelendirilen Merkez Kayaşehir, çarşı konseptinde tasarlanarak sıradan alışveriş merkezlerinin dışında bir keyif sunuyor. 63 bin  metrekare kapalı, 36 bin 700 metrekare kiralanabilir alanda 172 mağaza – işyeri ve 8 salonlu sinemanın yer aldığı Merkez Kayaşehir’de otel ve iş merkezide inşa edilecek.

Bölgenin en büyük, alternatifsiz ve rakipsiz olarak tanımlanan alışveriş merkezi, Merkez Kayaşehir’de mağazalar 8 Aralık Çarşamba günü açık arttırma ile satışa çıkıyor.Merkez Kayaşehir özgün mimarisiyle, peyzaj ve cephelerdeki özel taş işçiliğiyle Kayaşehir ve çevresinin buluşma noktası olarak konumlanıyor.

http://www.merkezkayasehir.com/

http://www.toki.gov.tr/

212 444 67 59

Projeden görüntüler için tıklayınız


Nagihan Arat/Emlakkulisi.com

emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ