Metrogarden nerede Nasıl gidilir

2013 yılı içinde teslim edilecek olan Metrogarden projesi Anadolu Yakası Çekmeköy'de yükseliyor. Projede 1 oda 1 salon dairelerin tamamı satıldı

Metrogarden nerede Nasıl gidilir

Kategori: Hangi Proje Ne Zaman Nerede ?

 

Sur Yapı tarafından yapılan Metrogarden projesi Sur Yapı'nın diğer projeleri olan Mahalle  İstanbul  ve Adapark'a çok yakın bir konumda yükseliyor. Metrogarden projesi Üsküdar-Çekmeköy arasında metro güzergahında yer alıyor.

 

Metrogarden'a Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden ulaşmak için; Ümraniye yönünde ilerleyin. Ümraniye CarrefourSA'nın önünde bulunan Ümraniye kavşağından dönerek, Şile yolu yönünde ilerleyin. BJK Tesisleri'nin önünden geçtikten sonra Esenşehir Sapağı'nın orada Metrogarden projesini göreceksiniz.

 

Metrogarden'a Boğaziçi Köprüsü'nden ulaşmak için; Altunizade'deki Şile-Ümraniye sapağından dönerek Şile Otoban'ına girin. Çekmeköy yönünde ilerleyin. İkea Meydan'dan sonra Metrogarden projesine ulaşabilirsiniz.

 

E-5 üzerinden Metrogardan'a ulaşmak için; Bostancı sapağından Dudullu yönünde ilerleyin. İmes kavşağı, Dudullu Sapağı'nı geçtikten sonra Bostancı Yolu'nda Dudullu istikametinde gidildiğinde Bilfen Koleji'nin önünden geçtikten sonra Metrogarden projesini göreceksiniz. 

 

Metrogarden satış ofisi adresi: Çekmeköy Bölgesi Necip Fazıl Mahallesi Mabeyn Caddesi No:3-A Ümraniye İstanbul.

 

0216 505 28 00

 

http://www.metrogarden.com.tr/

 

Sinem ÖZTÜRK

emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ