Nef İki Haliç satılık!

Nef İki Haliç satılık daire fiyatları 200 bin TL'den başlayarak değişiyor. SOM Mimarlık tarafından tasarlanan Nef İki Haliç Evleri projesinde 288 adet konut yer alıyor...

Nef İki Haliç satılık!

Kategori: Proje Güncel
Firma: Timur Gayrimenkul
Proje: Nef 02


Timur Gayrimenkul imzasıyla  İstanbul  Haliç bölgesinde yükselen Nef İki Haliç Evleri'nin mimari tasarımı SOM Mimarlık'a ait. 288 konuttan oluşan Nef İki Haliç Evleri 4 blok olarak inşa ediliyor. Nef İki Haliç Evleri'nde bloklardan üçü rezidans, biri ofis için tasarlandı.


61 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Nef İki Haliç Evleri'nde 1+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunuluyor. Konut teslimlerinin Ağustos 2013'te yapılması planlanan Nef İki Haliç satılık daire fiyatları 200 bin TL'den başlıyor.


Nef İki Haliç Evleri'nde yüzde 10 peşinatla ödemeler yapılıyor. Yüzde 10 peşinat ödendikten sonra, konut bakiye tutarının yüzde 15 kısmı teslim tarihinde yani bu yıl Ağustos ayında ödeniyor. Kalan tutar banka kredili olarak ödeniyor.


1+1 dairelerin büyüklüğünün 60 metrekare ile 90 metrekare, 3+1 dairelerin büyüklüğünün 90 metrekare ile 125 metrekare arasında değiştiği Nef İki Haliç Evleri'nde karaoke odası, kişisel gelişim stüdyosu, yüzme havuzları, dinlenme alanları, misafir odaları, sanat atölyesi, davet salonu gibi alanlar bulunuyor.


Nef İki Haliç krokiTelefon :0850 250 06 33 

Web adresi :www.nefhalic.com

Gülcihan YELKENCİ/emlakkulisi.com
emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ