Next Level Residence Ankara'da örnek daire hazır! 7 bin 500 TL!

Metrekare birim fiyatının 7 bin 500 TL'den başlangıç gösterdiği Next Level Ankara projesi Ankara'da hayata geçiriliyor...


Kategori: Proje Güncel
Firma: Pasifik İnşaat
Proje: Next Level

Ankara'nın ilk karma kullanımlı projesi olan  Next Level  Ankara, ofis rezidans ve AVM'den oluşuyor. Projede örnek daireler tamamlandı.


Pasifik İnşaat imzasıyla yükselen  Ankara  Next Level, 190 bin metrekare inşaat alanı üzerinde konumlanıyor. Proje, 40 adet suit daire, 65 adet rezidans daire ve 133 ofisten meydana geliyor.


Suit dairelerin alanlarının 97 metrekare ile 158 metrekare arasında değiştiği Next Level Residence, 19 bin 590 metrekare arsa alanı üzerinde konumlanıyor. Projede rezidans daireler 148 ile 247 metrekare arasında alanlara sahip.
Londra, Paris ve New York olarak adlandırılan 3 farklı konseptten oluşan Nextlevel Ankara'nın ofis bloğu 30 katlı olarak tasarlandı. Projenin AVM'sinde 42 bin metrekare kiralanabilir alan yer alıyor.


Teslimlerin Eylül 2013 tarihinde gerçekleşeceği Next Level Residence Ankara'da metrekare birim fiyatları 7 bin 500 TL ile 8 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.


Ankara Next Level Rezidans'ta, lounge, kafe/bar, kütüphane, TV bölümü ve 334 metrekarelik teras, yoga/pilates stüdyosu, fitness salonu, masaj odası,  saunalar, buhar odaları, şok duşlar, soyunma odaları ve dinlenme alanları gibi olanaklar bulunuyor.


Telefon: 0312 284 47 47 

Web Adresi: http://www.nextlevel.com.tr/

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor


Emlakkulisi Kredi Hesaplama


Tutar:
TL
Vade:
Ay
Oran:
%
Taksit: 1.250TL
emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ