Özyurtlar İnşaat Ntowers'da 599 TL taksitle!

 Ntowers'da 1+1'ler için peşinatlar 17 bin TL'den, taksitler ise 599 TL'den başlıyor

Özyurtlar İnşaat Ntowers'da 599 TL taksitle!

İstanbul'un en hızlı yerleşim bölgelerinden biri olan Esenyurt'ta 30 bin metrekarelik bir alanda inşa edilen Ntowers Konutları'nda 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipleri yer alıyor. Özyurtlar İnşaat'ın yeni projesi Ntowers'ın lansmanı, 5 Mayıs 2010 tarihinde Çırağan Palace Kempinski'de gerçekleştirildi.

Yüzde 75'i yeşil alana ayrılan Ntowers'da 1+1 daireler 57 bin TL'den, 2+1'ler ise 87 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede 1+1'ler için peşinatlar 17 bin TL'den, taksitler ise 599 TL'den; 2+1'ler için peşinatlar 22 bin TL'den taksitler ise 973 TL'den başlıyor.

Ntowers'da restaurantlar, açık ve kapalı otoparklar, tenis kortu, basketbol sahası, fitness center, yüzme havuzu, güneşlenme terasları, bisiklet, yürüyüş ve koşu parkurları bulunuyor. Ağustos 2011'de teslim edilmesi planlanan Ntowers'da 24 saat güvenlik birimleri hizmet veriyor. Ayrıca acil durumlar için, Ntowers bünyesinde 24 saat ücretsiz olarak sağlık hizmeti veriliyor. Ntowers sakinlerinin bölge merkezlerine güvenle ulaşabilmesi içinse, Ntowers servisleri hazır bekliyor. 

Ntowers projesinin hemen yanında 150 bin metrekarelik Şehitler Parkı ve onun yanında 100 bin metrekarelik Gaziler Parkı bulunuyor. Parklar, toplam 250 bin metrekarelik bir alanı kapsıyor. Parklarda uluslararası yarışmalar için hazırlanmış Paint Ball Sahası da yer alıyor. Yüzde 75'i yeşil alana ayrılmış projede Ntowers Çocuk Kulübü de düzenli olarak çocuklar için aktiviteler planlıyor. Ntowers'da küçük çocuklar için bir kreş de yer alıyor.

Özyurtlar İnşaat hakkında:

Özyurtlar İnşaat, 20 sene önce Esenyurt'ta kurulmuş olup, uzun yıllar yapı market olarak hizmet veren firma, var olduğu süre boyunca profesyonel çalışma anlayışı ve ileri görüşlü uzman kadrosu ile müşterilerinin her zaman yanında olmuş; 2004 yılı itibariyle de inşaat sektöründe konut ve işyeri inşaatları ile faaliyet göstermeye başlamıştır. Yapı  malzemeleri ticareti alanında faaliyet göstermenin tecrübesi ile güçlü adımlar atan firma, Bahçeşehir - Boğazköy bölgesinde Tasarımcılar Sitesi, Esenyurt bölgesinde Tasarımcılar İş Merkezi, 3 etaptan oluşan Gardencity projesi ve Esenkent - Bahçeşehir arasındaki Ntepe Bulvarı'nda yer alan Ntepe Evleri ile inşaat sektöründe müşterilerinin güvenini kazanmış, bölgesinde güçlü bir inşaat firması olmuştur. Firma, müşterilerinden aldığı güven ve destek ile her geçen gün büyümekte, yaptığı yeniliklerle inşaat sektörüne yön vermektedir.

www.ozyurtlar.com
444 4 027

 

emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ