Park Avenue Ankara örnek daire!

Park Avenue Ankara örnek daire görselleri basına tanıtıldı. Park Avenue Ankara YDA Group imzası ile Anadolu Bulvarı'nda yükseliyor. Projede 3+1 daireler 335 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor...


Kategori: Proje Güncel
Firma: YDA Group
Proje: Ankara Park Avenue


YDA Group tarafından yaşama geçirilen Park Avenue projesi  Ankara  Yenimahalle'de inşa ediliyor. Park Avenue Ankara Anadolu Bulvarı üzerinde 135 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.


1.855 adet konuttan meydana gelen Park Avenue Ankara projesinde 90 bin metrekarelik peyzaj alanı bulunuyor. Projeden konut sahibi olan her aile için bu alana bir ağaç dikilmesi planlanıyor.


900 milyon TL'lik yatırım bedeline sahip Park Avenue projesinin 15 Temmuz 2016'da tamamlanması hedefleniyor. Park Avenue Ankara'da 160 metrekarelik 3+1 konutlar 335 bin ile 456 bin lira arasında, 4+1 konutlar ise 408 bin lira ile 558 bin lira arasında satışa sunuluyor.


Park Avenue Ankara projesinde KDV oranı yüzde 1 olarak belirlendi. Projede Evcil hayvan habitatı, zen bahçesi, açık hava sineması, model tekne havuzu gibi sosyal donatı alanlarına sahip olacak proje bünyesinde, karma ve kadınlara özel yüzme havuzları, spor salonları, kreş ve kadınlar için hobi merkezleri de hizmet verecek. Park Avenue Ankara örnek daire!Park Avenue Ankara örnek daire!Park Avenue Ankara örnek daire!Park Avenue Ankara örnek daire!Park Avenue Ankara örnek daire!
Park Avenue Ankara iletişim!

Telefon: 0312 386 38 38

Web: http://www.ydaparkavenue.com.tr/


projeye sor


Emlakkulisi Kredi Hesaplama


Tutar:
TL
Vade:
Ay
Oran:
%
Taksit: 1.250TL
emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ