İnnovia 4

İnnovia 4
Firma : Yeşil GYO
Konum : İstanbul Avrupa / Beylikdüzü
Teslim : 12 / 2014
Konut sayısı: 265 Konut
İnnovia 4

Proje Detayları

İnnovia 4 Yorumları ve Soruları

Innovia 4. Etaptan 2+1 daire almayı düşünüyorum. 27 yaşındayım. Ankara'da yaşıyorum. Aylık 1500 lira ayırabileceğim bütçem var. Yatırım amacıyla innovia yı düşünmem sizce uygun mu? tapuyu alıncaya kadar 8-9 yıl gibi uzun bir süre olması beni düşündürüyor. Siz ne önerirsiniz?

Tebernüş Kireçci : Buraya tıklayınız adresindeki yazımı okuyun. Aklınıza takılan bir nokta olursa İstanbul'un nöbetçi emlak editörü olarak buradayım.

24 Kasım 2014 | 23:08

HİLAL HANIM MERHABALR.BEN 2011 HAZİRAN AYINDA 123 BİN TL PEŞİN VE TAKSİTLERLE TOPLAMDA 150 BİN TL YE İNNOVİA 4 ETAP DAN 2X1 DAİRE ALDIM.FAKAT SORUNLARDAN DOLAYI DAİREYİ TESLİM EDEMİYORLAR.EN SON OLAYLARIDA BİLİRSİNİZ.SATIŞ OFİSİYLE GÖRÜŞMEMDE DAİREDEN ÇIKARSAM BANA 45 GÜNLÜK ÇEK İLE 190 BİN TL ÖDEMEYİ KABUL ETTİLER.FAKAT GÜVENEMEDİĞİM İÇİN KABUL ETMEDİM.ZİRA ŞUANDAKİ DAİREMİ SATIŞ OFİSİ 240 BİN TL GİBİ RAKAMLARA SATIYORLAR.SORUM ŞU ELİMDEKİ SÖZLEŞME İLE SİZE GELİRSEM BANA 2013 TESLİMLİ 6 AY OPSİYONLU(ŞUAN DA 5 AY OLDU)KİRA BEDELİMİ ALABİLİRMİYİM.SİZDEN CEVAP BEKLİYORUM.İYİ GÜNLER

Hilal Bayram : Sn dursun Güncel rayiç bedel talep edebilirsiniz.... hilalbayram@emlakkulisi.com mail adresinden bana ulaşabilirsiniz..

22 Kasım 2014 | 16:06

iyi günler, ugur beyin sorusuna cevaben bilgilendirme, http://forum.innovia.com.tr/ forum a kayitli olanlar ayda bir asagi yukari resim eklenen bir platformdan innovia 4 projesini takip edebilirler. iyi calismalar

Tebernüş Kireçci : İyi günler. Teşekkür ederim.

14 Kasım 2014 | 08:53

Tebernüş Bey iyi günler.İnnovia 4 son görüntülerini (kasım ayında çekilmiş) sitenizde paylaşabilirmisiniz.Google Earth de ilk 4 bloğun temel çalışmalarının başladığı görüntüler mevcut.Acaba şu anki durum nedir.Sizce bu proje ne zaman biter.Daire tapuları alınabiliyor mu.Bu projeden ev almış biri olarak tüm bloklar için zemin kat seviyesine ulaşıldıktan sonra tapular verilecek sözü ne kadar geçerlidir.

Tebernüş Kireçci : İyi günler. Havadanemlak.com projelerimizi 1 yıl önce durdurduk.Son durumu bilmiyorum.

13 Kasım 2014 | 11:13

Merhaba Tebernüş Bey , ben kısa süre önce Innovia 4 de 2+1 daire aldım. Buralar ilerde değerlenebilirmi . Zemin sorunu olduğunu öğrendim gerçekten İnnovia 4 ün inşa edildiği arazinin heyelan tehlikesi varmı? Birde havuz cepheli 6. Katta bulunan bu dairenin şerefiyesi aynı cepheli daha üst katlardaki dairelerlerden dahamı düşüktür. Kısacası 27 katlı bu binaların hangi katlarının serefiyesi yüksektir . Bu konudaBelgin Hanıma yazdım fakat cevap alamadım . Lütfen siz bana yardımcı olun . Teşekkürler

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Rica ederim. Uzun vadede mutlaka değerlenir. Bundan şüpheniz olmasın. Kaç metrekareyi, ne kadara ve hangi koşullarda aldığınızı belirtmemişsiniz. Aldığınız evlerin İnnovia'nın önceki etaplarındaki fiyatı ne? Ne kadara kiraya veriliyor? Bunları araştırdınız mı? Şerefiye ile ilgili olarak da en sağlıklı bilgiyi projenin önceki etaplarındaki ikinci ellerden öğrenebilirsiniz.

02 Kasım 2014 | 11:32