Proje Künyesi

İnnovia 4

Paylaş

Proje Detayları

İnnovia 4 Yorumları ve Soruları

Beylikdüzü Fi-Tower Natamam yerler 140.000 Tl Bitmiş 2+1 110 Metre Kare daireler 150.000 TL Buradan daire alınır mı ? Geleceğini nasıl görüyorsunuz ? Birde sormak istediğim şu soru var innovia evleri malum aile ortamı yok orada arkadaşlarımdan biliyorum :) Fi-Tower da aynı manzara var mı yoksa aile ortamı mı ? Çok teşekkür ederim iyi günler.

Tebernüş Kireçci : İyi günler. Rica ederim. Bitmiş evler banka kredisine uygunsa ve aylık 600 TL ve üzeri fiyattan kiraya verebiliyorsanız alınabilir.

11 Eylül 2014 | 10:54

Yeşil İnşaat'ın innovia 3'ünün tapuları 7 ay olmasına rağmen verilmiyor. İstiyoruz oyalıyorlar yada sıra size gelmedi diyorlar. Daha ne kadar bekleyecğimizi bilmiyoruz. Bu arada işi 2000 tl'ye bitiririz diyen emlakçılar var. Böyled ebir piyasa oluşmuş. Öneriniz nedir bu konuda acaba?

Tebernüş Kireçci : Şirketi zorlayarak bir an önce tapunuzu almaya çalışın. Ayrıca bazı emlakçıların 2 bin TL'ye işi bitirmeye hazır olduğunu da şirket yönetimi ile paylaşın.

08 Eylül 2014 | 13:22

Merhaba, İnnovia4 projesinden bir yaklaşık bir ay önce ev satın aldık. Projeyle ilgili size sorulan sorularda bazı can sıkıcı şeyler okudum. Ruhsat alınmaması, projenin başlamaması gibi bir durumdan haber mısınız? Ne durumda olduğunu sizden öğrenmemiz mümkün müdür? Yeşil İnşaatı arayıp sordum, çalışmalar devam ediyor, zemin kata ulaşılmasına az kaldı, gibi cevaplar aldım. Teşekkür ederim, saygılarımla.

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Rica ederim. Siz Türkiye'nin 1 numaralı emlak ve konut sitesi www.emlakkulisi.com'dan haberdar mısınız? Türkiye'de böyle bir site var. Gece gündüz emlak ve konut piyasası ile ilgili tüm gelişmeleri okurlarına duyurur. Buraya tıklayınız adresindeki haberi okudunuz mu?

04 Eylül 2014 | 13:13

merhabalar ben innovia 2 de bir daire buldum fakat dairenin daha tapusu çıkmamış ama bütün borçları ödenmiş tapu almak için başvurulmuş şu an tapu yok şatış devir temlikli olucak diyor daire sahibi daire bu şekilde alınırmı teşekkürler

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Rica ederim. Siz işinizi sağlama alın. Tapulu bir alternatif bulun.

01 Eylül 2014 | 00:38

Merhabalar Tebernüş Bey, Yazılarınızı ve yorumlarınızı Innovia 4.Etap projesi ve yatırım amaçlı ev alma fikri ve yeterliliğine sahip olduğum günden beri takip etmeye çalışıyorum. 24.07.2014 tarihinde Yeşil G.Y.O. nun Innovia 4.Etap projesinden C3 Blok 8.Kat ta Peyzaj manzaralı dairenin satın alımı için sözleşme imzaladık. İlgili daire 3+1 olup yaklaşık 138m2. Yatırım için düşündüğümüzü zaten daha önce belirtmiştim. Proje konusunda fazlasıyla gündeme getirilen geç teslim ve aksaklıkları pek önemsememekle beraber sadece sizlerin fikrini almak istediğim konu ; sizce yatırım için doğru bir tercih yapmışmıyız? Evin toplam maliyeti tüm masrafları ile beraber 325.000 TL ye kadar yükselecek. Bu fiyatın ne kadar üzerinde satma şansımız olabilir. Şimdiden yardım ve yorumlarınız için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla.

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Rica ederim. İnnovia'nın önceki etaplarındaki aynı kat ve konumdaki evler ne kadara satılıyor? Ne kadar kiraya veriliyor? Bunu araştırın. Geç teslim sizin için önemli değilse gerisi çok da önemli değil.

24 Ağustos 2014 | 14:12