Regnum Mithat Yenigün ile ortak oldu

Regnum Türkiye ile Mithat Yenigün İstanbul'da Carya Turizm kurarak turizm sektörüne adım attı

Regnum Mithat Yenigün ile ortak oldu

Kategori: İnşaat Malzemeleri

Astrum Towers projesiyle yüzde sıfır faiz oranı ile konut projelerine yeni bir anlayış getiren Regnum, Mithat Yenigün ile birleşerek Carya Turizm Yatırımları Anonim Şirketi'ni kurdu. Şirket, Türkiye'nin iç ve dış turizm potansiyelini geliştirmeyi amaçlıyor.

Regnum Türkiye, Öztürk Şirketler Grubu tarafından yönetilen gayrimenkul geliştirme şirketi, Türkiye'de Astrum Towers, Bargylia, Regnum Etiltkent ve Sky Residence projelerini gerçekleştirdi. Regnum, Bulgaristan'da Crystal Apartments, Tulip Residence, İngiltere'de ise Helion Place yaptı.

Mithat Yenigün, yaklaşık 35 yıldan beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren Yenigün İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'nin yönetim kurulu başkanı olarak görev yapıyor. Yenigün İnşaat, lüks otel, iş ve alışveriş merkezleri ve konut projeleri anahtar teslimi inşaatlarında deneyim kazanmış bir firma. Ayrıca Antalya Belek'te 131 bin metrekarelik bir arsa üzerinde 1000 yatak kapasiteli 5 yıldızlı Hotel Sun Zeynep'in yatırımı ve inşaatı Yenigün İnşaat tarafından gerçekleştirildi.

Carya Turizm,  İstanbul  'da 22 milyon YTL'lik sermaye ile faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere turizm sektörüne adım attı. Türkiye'deki mevcut kaynakların daha verimli bir şekilde işletilmesi ile turistlerin dinlenme, eğlence gibi ihtiyaçların karşılanmasını amaçlayan şirket, seyehat acentaları da kurabilecek.

Şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında Cemil Uğurlu, Fikret Öztürk, Mithat Yenigün ve Safa Öktem bulunuyor. Carya Turizm Yatırımları Anonim Şirketi'nin yönetim kurulu başkanı Fikret Öztürk olurken, Mithat Yenigün başkan yardımcısı oldu.

emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ