Sancaktepe ucuz konut projeleri 2013!

İstanbul Anadolu Yakası’nın en hızlı gelişen lokasyonları arasında başı çeken Sancaktepe konut projelerinden en uygun fiyatlı olanları mercek altına aldık. İşte 134 bin TL’den başlayan fiyatlarla Sancaktepe ucuz konut projeleri 2013…

Sancaktepe ucuz konut projeleri 2013!

Kategori: Sektörel

İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan ve Sarıgazi, Yenidoğan ve Samandıra beldelerinin birleşmesinden oluşan Sancaktepe’de konut yatırımları hız kesmeden devam ediyor. Zemininin sağlamlığı, orman alanlarına ve bağlantı yollarına yakınlığı ile dikkat çeken bölge bugün Anadolu Yakası’nın en hızlı gelişen lokasyonları arasında başı çekiyor. 


Güneyde Kartal, batıda Ataşehir, Ümraniye, kuzeyde Çekmeköy, doğuda Pendik ile komşu konumda olan Sancaktepe özellikle 3. köprü güzergahının açıklanmasının ardından popülaritesini artırdı. 3.köprü güzergahları arasında yer alan Sancaktepe, bir anda gayrimenkul yatırımcılarının odak noktası oldu.

 

Sancaktepe’nin gelişmesini tetikleyen en önemli yatırımlardan biri de kuşkusuz Sancaktepe-Üsküdar metro hattı. Şu anda yapımı devam eden metro bağlantısının 2015 yılında tamamlanıp hizmete açılması planlanıyor. 


Şimdi gelin prim potansiyelini her geçen gün artıran Sancaktepe ucuz konut projelerini daha yakından inceleyelim. İşte yatırımcısına yüksek kazanç vaat eden Sancaktepe ucuz konut projeleri 2013…
Gate of Anatolia’da 134 bin 300 TL

Sancaktepe’de 26 bin 560 metrekare alan üzerinde inşa edilen Gate of Anatolia projesi ACK Group güvencesiyle hayata geçiriliyor. 9 blokta toplam 420 daireden oluşan Sancaktepe Gate of Anatolia projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Konutların 134 bin 300 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu Gate of Anatolia Sancaktepe projesinde konut teslimlerinin 2015 yılında yapılması planlanıyor. Banka kredisi ile daire sahibi olunabilen ACK Gate of Anatolia projesinin sosyal olanakları arasında ise yüzme havuzu, fitness center, yürüyüş alanları, alışveriş merkezi, dinlenme alanları, hamam, restoran ve otopark bulunuyor. 


Gate of Anatolia hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
Gedizler Evre’de 36 ay vade farksız taksitle 135 bin TL

Gedizler Yapı güvencesiyle hayata geçirilen Evre Gedizler projesinde konutlar 135 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Eylül 2015’te konut teslimlerinin yapılması planlanan Sancaktepe Evre Gedizler projesinde 55 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Toplam 408 daireden oluşan Gedizler Evre projesinde stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Yüzde 50 peşinatla daire sahibi olunabilen Gedizler Evre projesinde kalan konut bedeli ise 36 ay vade farksız taksitlendiriliyor. Sancaktepe Gedizler Evre projesinin sosyal olanakları arasında ise yüzme havuzu, tenis kortu, voleybol sahası, spor alanları, basketbol sahası, botanik bahçe, vitamin bar ve kapalı otopark bulunuyor. 


Gedizler Evre hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
Mahal Sancaktepe’de yüzde 1 peşinatla 145 bin TL

Denge Yapı tarafından hayata geçirilen Mahal Sancaktepe projesi, 15 bin 640 metrekare alan üzerinde yükseliyor. 9 katlı 6 bloktan oluşan Denge Yapı Mahal Sancaktepe projesinde toplam 306 daire yer alıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşan Mahal Sancaktepe projesinde konutlar 145 bin 850 TL’den başlayana fiyatlarla satışa sunuluyor. Aralık 2014’te konut teslimlerinin yapılması planlanan Mahal Sancaktepe projesinde yüzde 1 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Peşinatın kalan kısmı ise teslime kadar vade farksız öteleniyor. Taksitlerin ise bin 85 TL’den başlangıç gösterdiği projede konutların yüzde 80’ni sahiplerini buldu. Mahal Sancaktepe projesinin sosyal olanakları arasında ise açık-kapalı otopark, çocuk oyun alanları, kapalı sosyal tesis, bay-bayan sauna, fitness cbup ve havuz, çocuk havuzu, süs havuzları, kamelyalar, meyve bahçeleri ve spor alanları bulunuyor. 


Mahal Sancaktepe hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
Sancaktepe Elit’te hemen teslim 170 bin TL

Sancaktepe Elit projesi Uygar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Toplam 48 adet konuttan oluşan Uygar İnşaat Sancaktepe Elit projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Daire teslimlerinin hemen yapıldığı Uygar İnşaat Sancaktepe Elit projesinde konutlar 170 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na 12 kilometre, Viaport AVM'ye 7 kilometre, TEM'e ise 300 kilometre mesafede konumlanan Sancaktepe Elit projesinin sosyal olanakları arasında ise çocuk havuzu, fitness merkezi, 24 saat güvenlik, açık ve kapalı otopark bulunuyor. 


Sancaktepe Elit hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
Dore Life’ta 181 bin 500 TL. Aralık 2013 teslim

AC Yapı tarafından inşa edilen Sancaktepe Dore Life projesi, 17 bin metrekare alan üzerinde toplam 7 bloktan oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden oluşan AC Yapı Sancaktepe Dore Life projesinde konutlar 181 bin 500 TL’den satışa sunuluyor. Aralık 2013’te konut teslimlerinin yapılması planlanan Dore Life Sancaktepe projesinde banka kredisi ile daire sahibi olunabiliyor. Projede 1+1 daireler 68 metrekare, 2+1 daireler 115- 125 metrekare arasında, 3+1 daireler 155-168 metrekare arasında, 4+1 1 daireler ise 208-218 metrekare arasında değişen büyüklükte tasarlanıyor. Dore Life Konutları’nın sosyal olanakları arasında ise yüzme havuzu, mini kütüphane, bilardo salonu, oyun salonu, restoran, basketbol sahası, dart salonu, masa tenisi ve sinema odaları bulunuyor. 


Dore Life hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
Triad Park’ta hemen teslim 200 bin TL

Triad Park projesi Hisar Yapı güvencesiyle hayata geçiriliyor. 25 bin metrekare alan üzerinde toplam 297 daireden oluşan Sancaktepe Triad Park projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Konut teslimlerinin hemen yapıldığı Hisar Yapı Triad Park projesinde konutlar 200 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Konutların 87 ile 153 metrekare asanda değişen büyüklükte tasarlandığı Triad Park Sancaktepe projesinin sosyal olanakları arasında ise yüzme havuzu, spor alanları, fitness center, sauna ve otopark bulunuyor.


Triad Park hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
Karat  İstanbul  ’da 220 bin TL

Sultanlar Grup tarafından inşa edilen Karat İstanbul projesi, 12 bin metrekare alan üzerinde toplam 128 adet daireden oluşuyor. 6 bloktan oluşan Sancaktepe Karat İstanbul projesinde 1+1, 3+1, 4+1 ve 6+2 daire seçenekleri yer alıyor. 1+1 dairelerin 65 metrekare, 3+1 dairelerin 180 metrekare ile 200 metrekare arasında, 4+1 dairelerin ise 172 metrekare büyüklüğünde tasarlandığı projede konutlar 220 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Konut teslimlerinin hemen yapıldığı Karat İstanbul Sancaktepe projesinde yüzde 25 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Kalan konut bedeli ise banka kredisi ile taksitlendiriliyor. Sultanlar Grup Karat İstanbul projesinin sosyal olanakları arasında ise alışveriş merkezi, fitness center, masa tenisi, sauna ve yürüyüş alanları bulunuyor. 


Karat İstanbul hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
Sarı Evler’de hemen teslim 2+1 daire 250 bin TL. Peşinde yüzde 20 indirim

İntaş A.Ş. tarafından hayata geçirilen Sarı Evler projesi, 30 blokta toplam 720 daireden meydana geliyor. 2+1, 3+1, 3+2 ve 4+2 daire seçeneklerinden oluşan Sancaktepe Sarı Evler projesinde konut teslimleri hemen yapılıyor. Konutların 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu İntaş Sarı Evler’de tamamı peşin ödemelerde yüzde 20 indirim yapılıyor. Yüzde 25 peşinatla daire sahibi olunabilen projede kalan konut bedeli ise 60 ay vade farksız taksitlendiriliyor. Yüzde 50 peşinat ödendiğinde ise yüzde 10 indirim yapılıyor ve kalan konut bedeli ise yine 60 ay vade farksız taksitlendiriliyor. Sarı Evler Sancaktepe projesinde konut teslimleri hemen yapılıyor.  


Sarı Evler hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
Yeşil Koru Plus 2012’de 3+1 daire 250 bin TL

Faruk Aydın Yapı güvencesiyle hayata geçirilen Yeşil Koru Plus 2012 projesi, 3 blokta toplam 60 daireden oluşuyor. Tamamı 135 metrekare 3+1 dairelerden oluşan Sancaktepe Yeşil Koru Plus projesinde fiyatlar 250 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Yüzde 25 peşinatla daire sahibi olunabilen Yeşil Koru Plus 2012 Sancaktepe projesinde kalan konut bedeli ise banka kredisi ile ödeniyor. Konut teslimlerinin hemen yapıldığı proje, Boğaz Köprüsü'ne 18 kilometre, Çekmeköy'e 5 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 15 kilometre mesafede konumlanıyor. Yeşil Koru Plus projesinin sosyal olanakları arasında ise basketbol sahası, yüzme havuzu, fitness salonu ve otopark bulunuyor. 


Yeşil Koru Plus 2012 hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız


Şengül KIRMIZITAŞ/Emlakkulisi.com


emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ