Seçkin Prefabrik ev fiyatları!

Seçkin Prefabrik'te alanları 70 metrekare olan tek katlı 3+1 konutları 15 bin 500 TL'den başlıyor

Seçkin Prefabrik ev fiyatları!

Kategori: Sektörel

Seçkin Prefabrik, 1976 yılında kurulmuş bulunan Çaba Mühendislik Müteahhitlik Ltd. Şti.' nin prefabrik firması. Çaba 30 yılı aşkın süredir çalışma hayatında bulunmakta olup; çeşitli projeleri hayata geçirdi.

Kuruluş: İnşaat, Taahhüt, Dersane, Özel Eğitim Kurumları, Hedef Gazetesi, Çaba Ajans, Turizm ve Taşımacılık alanlarında çalışarak bügüne kadar geldi. Sürekli çalışan ve gelişime açık kuruluş bugün; Seçkin Prefabrik ve Çaba Mühendislik olarak prefabrik yapılar, metal kabin ve konteynerleri ofis ve şantiye yapıları, yemekhane, yatakhane, dağ-bağ evleri, hangar, depo ve fabrika binaları üretmekte. Şirket şimdi de hafif çelik Amerikan tarzı binaların üretimine başlamış, sektördeki yerini pekiştirerek; güvenilir ve kalıcı olmanın özgüveniyle  İstanbul  (Maltepe ve Tuzla) ve Gebze' de faaliyetine devam ediyor.

Seçkin Prefabrik, alanları 41 metrekare olan tek katlı 2+1 konutları 11 bin 500 TL'den, alanları 70 metrekare olan tek katlı 3+1 konutları 15 bin 500 TL'den, alanları 80 metrekare 3+1 dubleks konutları 25 bin 500 TL'den ve alanları 80 metrekare 3+1 aşiyan konutları 35 bin 500 TL'den satışa çıkardı. Yüzde 50 peşinat ödenip, kalan kısım için maksimum 3 ay vade yapılabiliyor.

Seçkin Prefabrik tek konutları 1-1.5 haftada, dubleks konutları ise 2 haftada teslim ediyor. Konutlar mutfak dolabı içinde teslim ediliyor.

www.seckinprefabrike.com

0216 392 76 29

Projeden görüntüler için tıklayın

Ebru DUMAN/Emlakkulisi.com

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ