Suat Altın İnşaat'tan takas kampanyası!

Suat Altın İnşaat, eski evleri peşinat olarak sayıp, müşteriye kalan kısmı vadeyle ödeme imkanı sunuyor. 1970 yılında Altın İnşaat adı ile kurulan ve özellikle konut alanında uzmanlaşan firma, günümüze değin ürettiği toplamda 150 bin metrekarelik yaşam al

Suat Altın İnşaat'tan takas kampanyası!

Kayseri'de bulunan Suat Altın İnşaat'ın tamamlanan projeleri arasında Altınkoza 1 ve Altınkoza 2 projeleri yer alıyor. Şirketin devam eden projeleri ise Altınkoza 3, Altınkoza 4, Altın Park, Altın Towers, Golden Life ve Altın Demokrasi.

Suat Altın İnşaat, gerçekleştirdiği birbirinden değerli projelerle ve hayata geçirdiği özgün tasarımlarla her zaman fark edilen işlere imza attı. Projeden inşaata, çevre düzenlemesinden sosyal yaşam alanlarına kadar, her ayrıntısı düşünülmüş eserler meydana getiren firma, farklı yaşam tarzları ve bütçelere göre tasarladığı projelerde, Türk insanının huzur bulabileceği meknlar inşa etti Suat Altın İnşaat, çalışanlarıyla birlikte; doğa, çevre ve insanla barışık, kaliteden ödün vermeyen projeler üretirken, azami müşteri memnuniyeti sağlamayı ve güç aldığı Türk ekonomisine değer katmayı bir görev edindi. Şirket oturduğu evini değiştirmek isteyenlere "Eskisini getir yenisini al" uygulamasını gerçekleştiriyor.

1970 yılında Altın İnşaat adı ile kurulan ve özellikle konut alanında uzmanlaşan firma, günümüze değin ürettiği toplamda 150 bin metrekarelik yaşam alanlarıyla yaklaşık 2 bin aileyi ev sahibi yaptı.
444 15 30

http://www.suataltininsaat.com/

 


Nagihan Arat/Emlakkulisi.com
emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ