Taha Tatlıcı oğullarıyla Maldivler'e gitti!

Geçtiğimiz aralık ayında iki çocuğunun annesi Selin Tatlıcı'dan boşanan işadamı Taha Tatlıcı, sömestr tatilinde oğulları Ömer ve Mehmet'le birlikte Maldivler'e gitti

Taha Tatlıcı oğullarıyla Maldivler'e gitti!

Kategori: Magazin

Geçtiğimiz aralık ayında iki çocuğunun annesi Selin Tatlıcı'dan boşanan işadamı Taha Tatlıcı, sömestr tatilinde oğulları Ömer ve Mehmet'le birlikte Maldivler'e gitti. Anlaşarak boşanan Tatlıcı çifti için birçok dedikodu yazılmıştı, İşin doğrusunu benden öğrenin; ben bu çifti çok yakından tanır, ikisini de ayrı ayrı severim. Selin Tatlıcı'nın 5 milyon maddi, 2 milyon manevi tazminat ve çocuklarının velayetini istediği söylenmişti, işin doğrusu ise Selin, çocuklarının velayetini ve oturduğu evi talep etmiş ve almış. Zaten paragöz bir insan değildir.

Benim bildiğim Taha Tatlıcı ve kayınpeder Şeyhmuz Tatlıcı, maddiyat konusunda Selin'i ve çocukları kimseye muhtaç etmez. Mühim olan çocukların bu boşanmadan psikolojik olarak yara almamaları. Ömer'le Mehmet, geçtiğimiz hafta anneleriyle Uludağ'da tatil yapmışlardı. Sömestrin ikinci haftasını da babalarıyla Maldivler'de geçiriyorlar. Ne güzel; bir hafta kar keyfinden sonra şimdi de deniz ve güneşin tadını çıkarıyorlar.

Ünal Demirkaya/Habertürk

 

emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ