TOKİ Kahramanmaraş'a 742 adet konut yaptıracak

TOKİ Başkanlığı, Kahramanmaraş'ın Karacasu Mahallesine 742 adet konut yaptıracak

TOKİ Kahramanmaraş'a 742 adet konut yaptıracak

Kategori: Kim Kimdir?

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Kahramanmaraş'ın Karacasu Mahallesine konut, sosyal tesis, büfe, cami, şadırvan, ilköğretim okulu inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatını yaptırmak üzere ihale açtı.

Buna göre, tünel kalıp sistemi ile 742 adet konut, konvansiyonel kalıp sistemiyle 1'er adet sosyal tesis, büfe, cami, şadırvan, 24 derslikli ilköğretim okulu inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi yaptırılacak.

İhale, 22 Şubat 2010 tarihinde saat 14.30'da "açık ihale usulü" ile TOKİ'de gerçekleştirilecek.

Yer tesliminden itibaren 800 günlük süreyi kapsayacak olan işin ihalesine, yerli ve yabancı tüm istekliler katılabilecek.

Ancak ihalede, yerli istekliler lehine yüzde 15 oranında fiyat avantajı uygulanacak.

Ekonomik açıdan en avantajlı teklif, sadece fiyat esasına göre belirlenecek olan ihalede şartname, bedeli mukabili TOKİ'den satın alınabilecek.

Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları ise belirtilen ihale tarihinde ihale saatine kadar TOKİ'ye anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verilecek.

Buna göre ihale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacak.

İşin tamamı için teklif verilecek olan ihalede katılımcılar, teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler.
AA

emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ