TOKİ Kayseri Melikgazi'de 101 bin TL'ye!

TOKİ Kayseri Melikgazi 5.Bölge Toplu Konut Uygulaması kapsamında 3 adet konutu satıyor. 3+1 tipindeki konutların başvuruları 22 Mart 31 Mart 2011 tarihleri arasında Halk Bankası'nın yetkili şubeleri tarafından kabul edilecek...

TOKİ Kayseri Melikgazi'de 101 bin TL'ye!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Kayseri Melikgazi 5.Bölge Toplu Konut Uygulaması kapsamında 3 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. Satışa sunulan 3 adet konut ile birlikte belirli bir satış hacmine ulaşıldığında, kalan diğer bloklar da satış programına alınabilecek.
         
Kayseri Melikgazi 5.Bölge Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C.Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Kayseri Şubesi olacak. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 22 Mart 31 Mart 2011 tarihleri arasında ilgili bankanın yetkili şubeleri tarafından kabul edilecek.

112 metrekare 1 adet 3+1 konutun fiyatı 101 bin TL. 132 metrekare 2 adet 3+1 konutun fiyatları ise 112 bin TL ile 118 bin TL.

Detaylı satış duyurusu için tıklayınız

Detaylı fiyat listesi için tıklayınız

 

 


Kübra Genç/Emlakkulisi.com
emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ