Vakıflar Genel Müdürlüğü'nden satılık ve ya kiralık gayrimenkuller!

Vakıflar Genel Müdürlüğü yurdun çeşitli yerlerinde bazı kuruluşlar mal ve hizmet alımı işlerini ihaleye çıkardı. İhalelerin bazıları şu şekilde;

Vakıflar Genel Müdürlüğü'nden satılık ve ya kiralık gayrimenkuller!

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Muammer Tuksavul-Turhal Şeker Fabrikası, üretimden gelecek olan yüzde 25 toleranslı 15 bin ton kristal şekerin Turhal Organize Sanayi Bölgesinde idare tarafından kiralanan ambara karayolu ile nakliyesi hizmetini yaptıracak.

Açık ihale usulü ile yapılacak olan ihalede fiyatların uygun bulunmaması halinde ihaleye açık eksiltme ve pazarlık usulü ile devam edilecek.

İhale, Muammer Tuksavul-Turhal Şeker Fabrikasında 2 Kasım 2010 tarihinde saat 14.00’te yapılacak.

İstekliler şartnameyi fabrikadan satın alabilecekler.

-RİZE-

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Rize 100. Yıl Çay Paketleme Fabrikası Müdürlüğünün ihtiyacı için 6 milyon 900 bin adet ve  Ankara  Pazarlama ve Üretim Bölge Müdürlüğünün ihtiyacı için 2 milyon 100 bin adet olmak üzere toplam 9 milyon adet bin gramlık Kamelya çay poşetini yüzde 20 toleranslı olarak teklif alma usulü ile satın alacak.

İhaleye ait şartname, Rize’de Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Satın Alma Dairesi Başkanlığı,  İstanbul  ’da Çay İşletmeleri Pazarlama ve Üretim Bölge Müdürlüğü, Ankara’da Çay İşletmeleri Pazarlama ve Üretim Bölge Müdürlüğünden temin edilebilecek.

Teklif mektupları, 3 Kasım 2010 tarihinde saat 14.00’e kadar Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Haberleşme ve Evrak Kayıt Bürosuna verilecek.

-AMBALAJ MALZEMESİ SATIN ALINACAK-

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü ayrıca 26 milyon 400 bin adet bin gramlık Tiryaki çay poşetini yüzde 20 toleranslı olarak kapalı teklif alma usulü ile satın alacak.

İhaleye ait şartname, Rize’de Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Satın Alma Dairesi Başkanlığı, İstanbul’da Çay İşletmeleri Pazarlama ve Üretim Bölge Müdürlüğü, Ankara’da Çay İşletmeleri Pazarlama ve Üretim Bölge Müdürlüğünden temin edilebilecek.

Teklif mektupları, 2 Kasım 2010 tarihinde saat 14.00’e kadar Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Haberleşme ve Evrak Kayıt Bürosuna verilecek.

-İZMİR-

İzmir Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, Coğrafi Bilgi Sistemleri Şube Müdürlüğüne, 950 bin adet kapı numarası levhalarının üretimi ve montajı hizmetini satın alacak.

İhale,  İzmir  Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığında 8 Kasım 2010 tarihinde saat 14.00’te açık ihale usulü ile yapılacak.

Firmalar şartnameyi belediyeden satın alabilecekler.

-İSTANBUL-

Kemerköy Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürlüğü, araç üstü vinçli teleskopik hidrolik platformu açık ihale usulü ile satın alacak.

İhale, Kemerköy Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürlüğünde 10 Kasım 2010 tarihinde, saat 14.00’te yapılacak.

İşin teknik şartnamesi bedeli mukabili, Kemerköy Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürlüğünden temin edilebilecek.
AA

emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ