Vialand nerede? Nasıl gidilir?

23 Nisan 2013'te açılacak olan Vialand projesi ViaDMC ve Gürsoy Grup ortak girişimiyle Eyüp'te hayata geçiriliyor


Kategori: Hangi Proje Ne Zaman Nerede ?
Firma: ViaDMC ve Gürsoy Grup ortak girişimi
Proje: Vialand

Türkiye’nin ilk mega tema parkı ile alışveriş merkezi konseptini bir arada sunan Vialand projesi Cumhuriyet tarihinin en büyük perakende yatırımlarından biri. 1 milyar TL yatırım değerine sahip olan  Vialand  projesi Eyüp'te inşa ediliyor.


Vialand, TEM ve E-5 aksının tam ortasında yer alması nedeniyle her yönden ulaşımın kolaylıkla sağlandığı mükemmel bir konumda yer alıyor. Ziyaretçiler kişisel araçlarıyla bölgeye rahatlıkla ulaşabilecekleri gibi, şehrin çeşitli bölgelerinden belirlenen saatlerde kalkacak olan özel servis araçlarıyla da bölgeye ulaşım sağlayabilecekler.


Vialand ulaşım bilgileri!


Eyüp Vialand projesi Sirkeci'ye 10 dakika, Şişli ve Taksim'e 15 dakika, Levent'e 20 dakika mesafede bulunuyor. Vialand'ın kuzeyinde TEM Otoyolu ve güneyinde ise E5 Karayolu yer alıyor. 


100’e yakın futbol sahası büyüklüğündeki Vialand, alışveriş caddeleri bünyesindeki 140 bin metrekare kiralanabilir ticari alanı, 5 bini kapalı, 3 bini açık olmak üzere toplamda 8 bin araçlık otopark kapasitesi ve hedeflediği geniş marka yelpazesiyle her yaş ve zevk grubuna uygun alternatifler sunacak. Vialand projesinin tasarımı Dome Mimarlık tarafından yapıldı. 


Adres: Yeşilpınar Mah. Girne Cad. 34065 Eyüp/İstanbul


0212 609 11 10


http://www.vialand.com.tr/


Sinem ÖZTÜRK/Emlakkulisi.com


projeye sor


Emlakkulisi Kredi Hesaplama


Tutar:
TL
Vade:
Ay
Oran:
%
Taksit: 1.250TL
emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ