Viaport Venezia fiyat listesi! 208 bin TL'ye!

Viaport Venezia, Dome Mimarlık tarafından tasarlandı. 82 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilen Viaport Venezia'da AVM kiralanabilir alanı 70 bin metrekare, ofis alanı ise 50 bin metrekare olarak belirlendi

Viaport Venezia fiyat listesi! 208 bin TL'ye!

Kategori: Konut

 

 

Bayraktar & Gürsoy Yatırım Ortaklığı"nın bir projesi olan VIA/PORT Venezia ile birlikte Venedik  İstanbul  "dan yükselecek.  Kiptaş  ile hasılat paylaşımı modeli ile gerçekleştirilen VIA/PORT Venezia; İtalyan estetiğini yansıtan konutları, içinde gondolla gezeceğiniz alışveriş merkezi ve modern ve tematik ofisleriyle İstanbul"un yeni cazibe merkezi olacak.

Viaport Venezia, Dome Mimarlık tarafından tasarlandı. 82 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilen Viaport Venezia'da AVM kiralanabilir alanı 70 bin metrekare, ofis alanı ise 50 bin metrekare olarak belirlendi. Yatırım bedeli yaklaşık 1,3 milyar TL"nin üzerinde olan projenin değeri bitimiyle birlikte 2,5 milyar TL"yi geçeceği öngörülüyor.

2500 nitelikli konuttan meydana gelecek olan Viaport Venezia, Gaziosmanpaşa'da hayata geçiriliyor. Viaport Venezia'da 1+1 evlerin fiyatları 208 bin TL ile 230 bin TL, 2+1 evlerin fiyatları 319 bin TL ile 490 bin TL, 3+1 evlerin fiyatları 417 bin TL ile 583 bin TL, 4+1 evlerin fiyatları ise 522 bin TL ile 704 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Viaport Venezia'dan konut sahibi olmak için yüzde 25 peşinat ödedikten sonra yüzde 75'lik kısım için banka kredisi kullanılabiliyor yada yüzde 75'lik kısım şirket bünyesinde 30 aya kadar 0 faiz imkanıyla ödenebiliyor. TEM Otoyolu"nun hemen yanında, Eski Edirne Asfaltı üzerinde, tramvay hatlarının yanı başında olan proje, ulaşım noktasında avantaj sunuyor.

Viaport Venezia'nın yüzde 30'unun satışı tamamlandı. Yüzde 50 oranında prim vaat eden projede konutların alanları 61 metrekare ile 217 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 2014 yılının Kasım ayında tamamlanması hedeflenen Viaport Venezia'nın Venedik temalı alışveriş ve yaşam merkezine ayda 2 milyon ziyaretçi bekleniyor.

 

 

emlakkulisi yasal uyarı

Etiketler
GÜNDEM
KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ